Kód: 1068

MAGIE PODZIMU - svíce

429 Kč
Vyprodáno

Sklizeň, hojnost, prosperita, radost.

LIMITOVANÁ EDICE.

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Podzimní rovnodenností začíná doba posledních sklizní a energie směřuje k odpočinku. Sluneční síla je oslabena a zimní temnota se pomalu připravuje na převzetí vlády. Podzimek je období úklidu - nejen na zahradách, polích a doma, ale také v sobě. Děkujeme strážcům a duchům půdy, stromů i rostlin. Obětujeme část své sklizně.

Do období podzimku spadá pohanský svátek podzimní rovnodennosti - Mabon (22. - 23.9.) a svátek Samhain - Dušičky (31.10.) - ačkoli Samhain astronomicky i pocitově spadá spíše do období předzimy, kdy jsou ostatní světy mnohem více přístupnější a my můžeme cítit přítomnost svých předků v dlouhém nekonečném zástupu.

*

Svíce nese bohaté aroma ořechů, vanilky, citrusů, zázvoru a tonka bobů. Přináší vůni sklizně, jemně zahřívá naše srdce i domov.

Je doplněna sušeným badyánem, jalovcem a pravými kakaovými boby. Zdobí ji odrůda jaspisu.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: