Kód: 1488/30

MAGICKÝ ŠTÍT

Velká ochrana ~ Odstranění ~ Vyhnání ~ Zapuzení

 

 

 

Zvolte variantu

Objem: 30 ml s kapátkem
Momentálně nedostupné | 1488/30
890 Kč
Každý den nás zasáhne mnoho negativní energie, ať už z míst, z lidí nebo z předmětů. Pocit ochrany a bezpečí je velmi důležitý, neboť nám umožní plně relaxovat a důvěřovat.
 
Tento olej byl vytvořen tak, aby blokoval negativitu kolem nás a dodal nám sílu bránit se.
 
Lze jej ale také použít pro odstranění jakýchkoli energií, lidí, situací, emocí apod. z našeho okolí. Může jít o věci, které se vám nedaří uvolnit, opustit nebo o věci, které se vás pustit nechtějí. V tomto případě si VELMI DOBŘE rozmyslete, za jakým účelem olej použijete. Pracujte se svou magií vědomě a uvážlivě. Mnoho takových rituálů je těžké, či dokonce nemožné, zvrátit zpět.
 
 
!POZOR! Tento olej NENÍ v žádném případě určen k nošení na kůži! Jeho vliv by na vás mohl mít nežádoucí účinky.
 
 
Olej můžete využít k pomazání svíček a k jakýmkoli rituálům, dále pro pomazání dveří, rámů oken, prahu apod. Je vhodný jako přísada do sklenic, váčků, dalších směsí.
 
 
 
Olej tvoří směs tabáku, nočního jasmínu, pelyňku, puškvorce, tajných přísad a dalších rostlin.
 
 
 

*

30 ml - 100% přírodní olej. 

*

Ručně připravený rituální olej můžete využít při obřadech a kouzlech všeho druhu. Před použitím protřepejte.
 
*
 
 

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Není určeno k vnitřní spotřebě. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

 

Pozn.: Ceny jednotlivých olejů jsou odlišné, stanoveny jsou podle použitých posvátných ingrediencí, z nichž mnohé jsou vysoce ceněné a vzácné absolue oleje. 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 8.11.2023
Olej je přesně takový, jaký jsem si představovala - z jeho vůně cítím silnou ochranu až odstrašení, jakési "nezahrávej si se mnou". Také bych chtěla poděkovat za krásný dárek :-)
5
Avatar autora | 10.10.2023
Velmi účinný olej, naprosto splnil účel :) Přišel navíc i s malým dárkem, krásně zabalený a rychle odeslaný. Dala bych dalších 5 hvězdiček také za komunikaci a rady! :) Děkuji