Lednový úplněk

Tento měsíc je nazývaný i měsícem vlka, chladu, mrazu,...Led a tma svírá spící krajinu, noci jsou stále dlouhé, zásoby se pomalu tenčí.
V tomto čase dříve vlci přicházeli k vesnicím, hledat zbytky jídla.
Ti, kdo pracují s Měsícem, vědí, že lednový úplněk je dobou, kdy zimní atmosféra (tma, chlad, nemilosrdnost) dostupuje svého vrcholu.

Tentokrát bude období kolem úplňku, i úplněk samotný, v mnohém problémový. Znamení Raka působí na rodinné problémy, domov, plodnost. Pokud řešíte problémy spojené s uvedeným, je možné, že se s velkou pravděpodobností uzavřou právě teď. A nemusí to být vždy příjemné.

Úplněk bude probíhat ve zvýšené citlivosti, mohou nás přepadnout depresivní myšlenky, více budeme nasávat negativní vibrace, budeme přecitlivělí...

Ačkoli je vhodná doba pro milostnou magii a věštění, dala bych přednost meditacím, kdy se snažíme dostat více ke svému vnitřnímu já, kdy se soustředíme na své cíle a předsevzetí.

Prioritou je teď však ochrana, jakákoli. Nejenom, že kontrolujeme, zda všechno funguje, jak má (přístroje, apod.), ale ideálně právě nyní tvoříme nebo pořizujeme váčky na ochranu domova, sebe, příp. další podobné aktivity.

 

 

 

 

 
Zapisujte si svoje myšlenky, úvahy, předsevzetí, začněte si vést deník - na konci roku budete mnohým překvapeni ;-)

Mimochodem - jasný a zářivý Měsíc předpovídá déšť a bohatou úrodu. Je-li zbarven do červena, přinese tento rok sucho.

A hlavně - mysleme na to, že poloviny zimy je již za námi. 

 

 

zdroj obrázků: Pinterest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení