Kód: 1797

Online kurz Stará zima

1 800 Kč
Vyprodáno

Kurz bude opět otevřen na podzim 2024

Kategorie: Studijní klub a kurzy
Položka byla vyprodána…

Nenaplňuje vás koncept dvanácti, či dokonce třinácti posvátných nocí? Nechcete svou praxi stavět uctívání nejrůznějších pantheonů?

 

Pojetí posvátného času zimního slunovratu je ve Staré cestě rozlišeno na dvě období. První, začínající počátkem prosince a vrcholící zimním slunovratem, a druhé období od zimního slunovratu do konce prvního lednového týdne (datum je pohyblivé).

 
V rámci mnoha starých tradic se oslavují posvátný čas zimy podobně jako advent, tzn. od začátku prosince. Oslavy zimního slunovratu pak vrcholí, zcela logicky, zimním slunovratem, kdy se pálí připravené slunovratové poleno.
 
Období počínající zimním slunovratem a končící kolem 6.ledna je časem temnoty a smrti, kdy mají entity a další bytosti téměř volnou ruku a dlouhotrvající čas bez denního světla podporuje jejich konání.
 
Pokud tedy s vámi tahle Stará cesta souzní a chcete-li proniknout do tajů posvátných nocí a starého řemesla zase trochu více, budu se na vás těšit.
 
Posvátný čas staré zimy je plný kouzel, bylin, staré magie, entit a životadárné Země.
 
Jak bude kurz probíhat?
 
Registrace budou spuštěny 16.října 2023 a potrvají do 19.listopadu 2023. Kurz začne v pátek 1.prosince a následně na vás budou čekat každý pátek nové články a jiné připravené podklady.
Období staré zimy probereme v rámci pěti navazujících pátků (1., 8., 15., 22. a 29.prosince). První lednový pátek (5.1.) pak na vás bude čekat bonus.
 
Protože pro vás chceme zajistit určitý komfort, a ráda bych vybudovala příjemnou komunitu starých bosorek, bude celý kurz probíhat na blogové platformě, kam získáte přístup pomocí svých přihlašovacích údajů, které vám budou zaslány v pátek 1.prosince. Každý týden se tak otevřou nové články a jiné materiály, které si budete moci projít kdykoliv budete chtít. Všechny informace zůstanou pohromadě a přístupné po neomezenou dobu.
Zároveň získáte přístup do soukromé skupiny na FB, která spravuje veškeré projekty pod Starou cestou, včetně studijního klubu.
 
Psané a jiné materiály ale nejsou vše, co ode mne obdržíte. Každý z vás dostane pečlivě připravený dárek, který bude odeslán 27.listopadu, aby dorazil do pátečního zahajovacího dne. 
 
 
Jaká bude náplň kurzu?
 
Rituály předzimy a zimy
Entity temného období
Byliny a houby staré zimy
Léčivé receptury, vykuřovadla
Zimní slunovrat
Černé dny (čas temnoty a smrti)
a mnoho dalšího
 
Těším se na vás! 
 
Lena
 
*
 
Dárek bude odeslán společností GLS, a to zdarma. V tomto případě volte prosím možnost dopravy "e-mailová/elektronická". Jiný způsob dopravy bude nutné uhradit. V případě Zásilkovny nebo České pošty zvolte prosím vámi preferovanou dopravu.
 
*
 

Připravujeme pro vás také menší či větší samostatné kurzy, které reflektují části starého řemesla a lidového čarodějnictví.

Můžete se těšit na oblasti jako je bylinkářství, výroba magických parfémů v rámci podrobného magického a astrologického působení, základy astrologie a mnoho dalšího.

V přípravě je také individuální celoroční "kurz" Staré cesty, vaší osobní cesty, založené na starém lidovém řemesle, tradičním čarodějnictví a cyklech roku. To vše bez zbytečného spirituálního balastu moderní doby. 

Těšit se můžete také na víkendové workshopy a setkání na dané téma.

Na vše výše uvedené ale potřebujeme čas, máme rodiny a práci/zaměstnání. Prosím proto o trpělivost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.