Kód: 1565

Konzultace - řešení dlouhodobých problémů

2 000 Kč
Skladem (>5 ks)

V těchto konzultacích řešíme převážně dlouho uložené strachy, zdravotní problémy či problémy dlouhodobého rázu, případně nastalé akutní problémy, které hodně ovlivňují život daného jedince. Veškerá komunikace je vedena jako soukromá.

Konzultace probíhají přes e - mail, FB, IG, Whatsapp, telefon - záleží pouze na vás.

Ve velké většině případů se problém podaří vyřešit již při první konzultaci. Tato forma bude vyžadovat i vaše aktivní zapojení. Odpověď a řešení dostanete v rámci dvou týdnů. Na váš problém se podíváme s využitím regresní terapie (certifikované vzdělání), dále s pomocí karet, astrologie a dalších technik.

Pro následující drobné dotazy jsme vám plně k dispozici. Vždy se snažíme najít taková řešení, aby byla dostupná pro všechny bez ohledu na nutnost pomůcek nebo složitých rituálů.

Může se výjimečně stát, že nebudeme schopny přinést žádné vhodné řešení. Ne proto, že bychom nevěděly, jak na to, ale proto, že by to vyžadovalo naši dlouhou a náročnou intervenci. Takové služby jsou pak prováděny pouze po domluvě a jsou cenově i časově náročné. V případě, že by k tomuto došlo, budou vám vráceny peníze za konzultaci.

 

Co od vás potřebujeme:

  • datum, hodinu a místo narození (pokud znáte)
  • stručný popis problému
  • co je cílem vaší konzultace

 

Výše uvedené prosím zašlete e-mailem na cottagewitchapothecary@gmail.com po vytvoření objednávky.

 

Aktuální čekací lhůta pro zahájení regresní terapie je cca 3-4 týdny.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.