Kód: 576/10

HOJNOST

Prosperita ~ Finanční hojnost ~ Materiální dostatek

 

Zvolte variantu

Objem: 30 ml s kapátkem
Skladem (3 ks) | 576/30
490 Kč
Objem: 10 ml roll-on
Momentálně nedostupné | 576/10
190 Kč

 Zbavte svou mysl toho, že si peníze a bohatství nezasloužíte. Každý z nás, stejně jako kdokoli jiný, si zaslouží bohatství na všech úrovních. Úspěch v oblasti financí začíná srdcem - když jste šťastni, přitahujete šťastné výsledky - a tedy i peníze.

Pokud budete mít vůči financím pozitivní myšlenky, pak se stanete magnetem. Mít věčný strach o peníze znamená odtlačit je pryč. Dovolte si chtít, dovolte si snít!

*

Namíchaná směs pomáhá probudit smysly a psychické schopnosti, je jemně štiplavá a dodává energii. 

*

Bazalka je nejen symbolem bohatství, ale také lásky. Přináší úspěch i štěstí. Cedr je spojen s hojností a penězi. Kadidlovník je nositelem silných očistných vlastností pro tělo, mysl i duši. Zvyšuje náladu a přináší výrazné množství energie tak, abychom se mohli zaměřit na svoje osobní štěstí a růst. Rozmarýn je bylinou očisty, odpuzuje negativitu a posiluje auru. Máta přináší úspěch a blahobyt a také zajišťuje bezpečí.

*

30 ml - 100% přírodní olej v kosmetické kvalitě. 

Obsahuje: Ocimum basilicum, Cedrus deodora, Boswellia serrata, Rosmarinus officinalis, Mentha spicata, Prunus Amygdalus Dulcis Oil

*

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Není určeno k vnitřní spotřebě. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

 

Pozn.: Ceny jednotlivých olejů jsou odlišné, stanoveny jsou podle použitých posvátných ingrediencí, z nichž mnohé jsou vysoce ceněné a vzácné absolue oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.