Kód: 1809

POSVÁTNÉ MÍSTO - rituální sprej

290 Kč
Skladem (1 ks)

Posvátné místo nebo prostor nemusí být jen samostatná místnost. Může jím být malý koutek, menší skříňka či obyčejný pařez na kraji lesa.

Jsme to my a naše energie, která činí místo zvláštním a posvátným. Takovou energii vyzařujeme tehdy, když je naše tělo, mysl i duše  ve vzájemném souladu.

Připravená směs pomůže očištění a posvěcení daného místa, pomůcek nebo aury našeho těla. Snadněji se tak dostaneme k našemu podvědomí a staré moudrosti.

Osobní posvátný prostor vytváří místo mezi světy. Neexistuje pouze jako fyzické místo, ale také v duchovní rovině. Může významně napomoci naší spirituální a magické praxi.

Vytvoření takového osobního místa je příjemným oživením našeho běžného života. Jde o místo, kde se soustředí velká síla.

Hlavní složky tvoří skořice, kadidlo, grep, pačuli a santalové dřevo.

Lahvička je doplněna několika kousky drobných kamínků.

Ručně připravené spreje jsou vytvořeny k provonění prostoru, povlečení, aury, pro meditace a rituály, kdy pomohou pozvednout náladu a energie kolem nás. Vytváří kouzelnou atmosféru dle svého účelu.

 

*

 

Složení: čistý alkohol, voda, směs 100% esenciálních olejů, polodrahokamy

Objem: 50 ml

Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Před každým použitím lehce protřepejte. Případné zakalení není na závadu.


NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.