Kód: 1808

MAGIE - rituální sprej

290 Kč
Momentálně nedostupné
Kategorie: NABÍDKA PRODUKTŮ A SLUŽEB
Položka byla vyprodána…

Slovo "magie" pochází ze staroperského slova magu a zahrnuje v sobě rozmanitou škálu praktik - od kouzel, zaklínadel přes věštění až po nekromancii, práci s démony a božstvy a samotné čarodějnictví.

Koncept a pojetí magie se měnilo během nekonečného proudu času. Pro každého z nás znamená tento pojem něco jiného. Přesto dokáže ta jedna magie naplnit život každého jednotlivého člověka k jeho spokojenosti.

*

Tato směs je tvořena namíchaným kardamomem, kadidlem, hřebíčkem a zázvorem. Kardamom je ochranným prvkem, zároveň ale povzbuzuje tělo i mysl a povznáší duši. Tato magická bylina byla často součástí kyphi, staroegyptského kadidla, jež bylo významným lékem. Kadidlovník podporuje duchovní rozvoj, očišťuje prostory od negativních energií a napomáhá také čistění čaker. Hřebíček je rostlinou velké ochrany a síly, podporuje prosperitu i úspěch. Je spojen s elementem Ohně. Zázvor nese teplou a příjemnou energii pro lásku, ochranu, obranu i pro dobrý spánek. Je spojen s prosperitou a opět také s elementem Ohně. Je nositelem velké síly.

Lahvička je doplněna několika kousky drobných kamínků.

Ručně připravené spreje jsou vytvořeny k provonění prostoru, povlečení, aury, pro meditace a rituály, kdy pomohou pozvednout náladu a energie kolem nás. Vytváří kouzelnou atmosféru dle svého účelu.

 

*

 

Složení: čistý alkohol, voda, směs 100% esenciálních olejů, polodrahokamy

Objem: 50 ml

Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Před každým použitím lehce protřepejte. Případné zakalení není na závadu.


NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.