Magický box - předobjednávka

 
 

BOXY PRO OBDOBÍ POLÉTÍ BYLY VYPRODÁNY!

Dostupnost Na dotaz
1 290 Kč
Kód produktu 705
Kategorie Doplňky
Položka byla vyprodána...
 

KAŽDÝ BOX OBJEDNÁVEJTE PROSÍM MIMO OSTATNÍ PRODUKTY!!

Speciální box, kterým vkročíte na Starou cestu a lépe se tak napojíte na cyklus přírody!

Ať už se chcete jen propojit s přírodními cykly nebo třeba svědomitě procvičovat řemeslo, tyto předměty vám pomohou naladit se na energii proudící skrz Matku Zemi a tak lépe manifestovat vaše touhy a úmysly a pracovat se silami skrytými nejen uvnitř nás, ale i všude okolo.

Boxy jsou směřovány k 8 ročním obdobím Staré cesty. Jsou ručně připraveny a obsahují předměty denní potřeby i předměty ryze magické a rituální. Vložené produkty budou ve velké většině vytvořeny a připraveny pouze pro daný box a volně v prodeji nebudou.

Boxy jsou vhodné i pro ty, co svoji cestu hledají, ale své si najdou i ti, kteří již nějakou dobu pro své cestě kráčí.

V každém boxu najdete ručně vyráběné svíce a oleje z dílny Cottage Witch Apothecary (připraveny budou speciálně pro daný box a na eshopu k dostání nebudou), dále třeba osobně připravené vykuřovací směsi/vykuřovadla, krásné polodrahokamy nebo krystaly, několikero bylin a další předměty (dekorace, talismany, šperky - některé budou opět ručně připraveny a vyrobeny speciálně pro tento box). 

Všechny předměty budou podrobně popsány v přiloženém svitku

*

KAŽDÝ BOX OBJEDNÁVEJTE, PROSÍM, ZVLÁŠŤ od ostatních produktů! Nelze jej přiřadit k běžné objednávce. Jinak se objednávka automaticky rozdělí a bude nutné uhradit samozřejmě další poštovné za ostatní produkty!

TAKTÉŽ MUSÍ BÝT OBJEDNÁN KAŽDÝ BOX SAMOSTATNĚ, NEMOHU SPOJIT DVA NEBO 3 DOHROMADY. Je to zejména z důvodu balení a logistiky. Každý box má rozměrově danou krabici.

Boxy jsou k dostání výhradně formou předobjednávek a budou zasílány začátkem daného období (tzn. počátkem srpna).

Box pod Starou cestou pro období polétí (15.8. - 21.9.) je v předprodeji od 14.6.2021 do 20.6.2021 (nebo do vyprodání zásob).

Více se o Staré cestě dočtete na blogu.

 

Na box se nevztahují možné akce a slevy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE