Terapie a služby

 

V rámci služeb úzce spolupracuji se svou maminkou, která tuto nabídku vede a pomáhá vám s vašimi problémy prostřednictvím konzultací a některých terapií. 

 

Více se dozvíte v kategorii O nás

 

*

 

Umožnit tělu uvolnit zažité vzorce a napětí, povzbudit tělo a mysl, rozpustit stagnující energie a pozvat pohyb do míst, která potřebují otevření.
Vyléčit somatické obtíže skrze duši, mysl a jemnou práci s fyzickým tělem. Každá terapie je trošku jiná, vytvořená na míru pro konkrétního klienta.
 
Pracujeme na změnách vnější povahy, které nastartují změny vnitřní. Každá roční doba si žádá také citlivý a unikátní přístup k tělu jako takovému. S tímto poznáním jsem vždy při terapii pracujeme.
 
Jako certifikovaný masér, bodyworker a terapeut jsem tyto služby nabízela dávno před vznikem Cottage Witch Apothecary. V holistickém přístupu jsem kombinovala metody práce s fyzickým tělem v rámci terapeutických masáží společně s terapií z pohledu péče o duši.
 
 
*  
 

 

Řešení dlouhodobých i krátkodobých problémů (zdraví, práce, vztahy):

 

V případě konzultací mi vždy prosím napište nejdříve zprávu (e-mail), podle které se rozhodneme, zda bude stačit náš krátký náhled a nastínění řešení, použití karet a dalších prostředků, nebo zda bude potřeba náhled a řešení hlubší vyžadující naše návštěvy jiných sfér a komunikaci s entitami. Jednoduché dotazy často zahrnují drobné problémy s určitou osobou, řešení svých malých jednostranných problémů, nalezení nové práce apod. V obsáhlých konzultacích řešíme převážně dlouho uložené strachy, zdravotní problémy či problémy dlouhodobého rázu, které hodně ovlivňují život daného jedince.

Může se výjimečně stát, že nebudeme schopny přinést žádné vhodné řešení. Ne proto, že bychom nevěděly, jak na to, ale proto, že by to vyžadovalo naši dlouhou a náročnou intervenci. Takové služby jsou pak prováděny pouze po domluvě a jsou cenově i časově náročné. V případě, že by k tomuto došlo, budou vám vráceny peníze za konzultaci.

 

Jednoduchý dotaz a řešení -  300 Kč s DPH

 

Obsáhlá konzultace - 2000 Kč s DPH (s využitím regresní terapie)

Každá další konzultace pro stávajícího klienta - 1500 Kč s DPH

 

Konzultace probíhají přes e - mail, FB, IG, Whatsapp, telefon - záleží pouze na vás.

Jednoduché dotazy - Téměř vždy postačí k řešení jednoduchých problémů. Odpověď bude v rámci několika dní.

Obsáhlá konzultace - Ve velké většině případů se problém podaří vyřešit již při první konzultaci. Tato forma bude vyžadovat i vaše aktivní zapojení. Odpověď a řešení dostanete v rámci dvou týdnů.

Pro následující drobné dotazy jsme vám plně k dispozici. Vždy se snažíme najít taková řešení, aby byla dostupná pro všechny bez ohledu na nutnost pomůcek nebo složitých rituálů.

 

 

 Online konzultace:

 

Jednorázové konzultace na jakékoli téma v rámci tradičního řemesla/čarodějnictví, lidové magie ad. (Skype, Zoom, Whatsapp). Lze využít online hovor (i bez video obrazu), případně chat (hlasové zprávy) v aplikaci Whatsapp.

30 min - 700 Kč s DPH

60 minut - 1300 Kč s DPH

 

 

Online terapie

 

Online terapie v rámci osobní cesty je určena pro ty, kteří chtějí změnit svůj život, nastavit nové mantinely a vstoupit na novou stezku. Můj osobní terapeutický přístup je kombinací několika technik, které jsem studovala v certifikovaných kurzech. Vytvořila jsem inspirativní cestu, jak léčit tělo i duši. 

Projdeme společně nevědomou i vědomou částí života. Najdeme společně cestu, jak docílit dlouhodobých změn.

 

Pro koho je online terapie určena

Jste připraveni vidět sami sebe v jiném světle, chcete vyřešit celoživotní problémy, bolesti a blokace, chcete se posunout, probudit své schopnosti a umět si vytvořit žádoucí realitu. Jste připraveni na sobě pracovat.

 

Jak terapie funguje 

Budeme se scházet online v pravidelných intervalech každý měsíc po dobu půl roku. Každé online setkání je jasně definované a má maximálně 90 minut. Každý týden prokonzultujeme důležité události či posuny v rámci telefonního hovoru nebo chatu. Samozřejmostí je také podpora v případě akutní potřeby a občasné zasílání newsletterů či zpráv pro povzbuzení a radost.

V tuto chvíli mám prostor pro přijetí několika nových klientů. V případě zájmu mi prosím napište nejdřív e-mail.

 

Cena za celý balíček online terapií - 15 000 Kč s DPH (nelze rozdělit na dílčí platby)

 

Balíček online terapie znamená, že máte čas a chuť na sobě pracovat a pravidelně se účastnit schůzek. Na každou schůzku se pečlivě připravuji s ohledem na daného klienta. Nevyužitý čas propadá. Částka je nevratná.

 

  

Osobní terapie v rámci alternativního léčení:

 

Jsem certifikovaný praktik/terapeut v oblasti alternativního léčení, bylinkářka a průvodkyně. V holistickém přístupu převážně kombinuji metody práce s fyzickým tělem v rámci terapeutických masáží společně s terapií z pohledu péče o duši. Ve své práci využívám aromaterapii, jemné pohybové aktivity, měkké techniky aj.

Aktuálně pro vás připravujeme nový prostor pro terapie a služby všeho druhu. Více se v pravý čas dozvíte!

 

 

Výroba magických váčků, škapulířů a produktů na míru:

 

Výroba a příprava: od 2000 Kč s DPH 

Cena se odvíjí od požadavků klienta. Produkty jsou hotové a připravené do 4 týdnů, pokud není stanoveno jinak.

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Stáhněte si zdarma:

 

Fáze Měsíce

 

Menstruace a Měsíc

 

Spánek

 

Více podobných produktů na vás čeká v členské sekci.

 

 

 * 

 

Objednávky na konzultace, sezení či rituály můžete posílat nejlépe na e - mail cottagewitchapothecary@gmail.com .

Následně obdržíte podklady pro platbu. Jakmile bude platba připsána na účet, domluvíme se na podrobnostech  konzultace. Fakturu za služby dostanete e-mailem.

V žádném případě si nelze jakkoli nárokovat vyřešení problému nebo bezchybné působení rituálů či kouzel. Cottage Witch Apothecary není zodpovědná za jakékoli újmy klienta, za jeho nesprávnou interpretaci našeho sdělení či za jeho experimentování v různých oblastech života.

 

 

 

 

 

 

 

Autor obrázků: Bill Crisafi , www.billcrisafi.com

Záznamy nebyly nalezeny...