Milí zákazníci, do konce května platí u svíček staré ceny. Od 1. června jsem bohužel nucena zdražit.
Kód: 1288

PRASTARÝ HVOZD - svíce

699 Kč
Momentálně nedostupné

Prastará moudrost ~ spojení s přírodou a entitami

Kategorie: Rituální a magické svíčky
Položka byla vyprodána…

"Hvozd vznikl v dobách dávno před prvním východem Slunce a pod jeho korunami se ve světle hvězd šťastně procházelo mnoho elfů a entů..."

(J.R.R. Tolkien)

 

Prastarý hvozd není obyčejný les. Moudré stromy kymácí svými větvemi a šeptají si. Sledují naše kroky, když tiše procházíme pod jejich korunami. Jejich kořeny, uložené hluboko v zemi, pamatují mnoho radosti i smutku.

Vůně v sobě nese tajemství, harmonii i velký klid. Lehce kouřové aroma, plné mystických tónů, je spojením vzácného kadidla a myrhy, doprovázené pačuli a cedrem s kapkou citrusů.

*

Obsahuje surový obsidián 
a certifikovaný bioglitter.

 *

Ručně vyrobená magická svíce: skleněná dóza o objemu cca 300 ml

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

 

 

 

CLP: stary hvozd

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JO Avatar autora | 7.3.2023
Mám malou verzi svíčky a přiznám se, že mi tak voní, že k ní pouze čichám a neměla jsem zatím srdce ji zapálit. Objednávala jsem 2 a jednu jsem darovala :)
5
BL Avatar autora | 9.12.2021
Nádherná svíčka, přišla moc hezky zabalená, až škoda ničit pečeť.. moc hezký dárek nejen pro sebe!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 9.12.2021
Moc děkuji!
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora ✨✨✨✨✨ 23.9.2021 23:08
Úžasná,tajemná vůně,je v ní historie, příroda.Naprosto mne okouzlila.Určitě ji budu potřebovat znovu a zdaleka né jedinou :-)
Odpovědět