Kód: 429

UZDRAVENÍ - svíce

429 Kč
Skladem (>5 ks)

Léčení těla i duše ~ nová energie ~ nové začátky. 

 

 

 

Kategorie: Rituální svíčky

Uzdravení začíná častokrát z našeho srdce i naší mysli. Všichni máme sílu uzdravit nejen sebe, ale také často i ostatní. Pokud jsou naše emoce vyvážené a v harmonii, pak léčivá energie může proudit větší silou. Uvolnění stresu a bloků napomůže procesu léčení. My se pak můžeme lépe soustředit na své tělo i duši, naslouchat jim a dodávat jim to, co nám pomůže cítiti se dobře po všech stránkách. 

Vše je o rovnováze - najděte tu svou a najdete také klíč k uzdravení sebe sama i ostatních. 

Svěží, jemné a očišťující aroma s kapkou vzácné ambry posiluje naši vnitřní sílu. Ambra byla od dávných dob vysoce ceněna a využívala se zejména v parfumerii, ale i při léčení. Heřmánek je bylinou, která nese obrovskou regenerační sílu. Dokáže hojit a chránit. Spojuje nás s energií Slunce. Přináší silnou pozitivní energii, dokáže navodit příjemnou relaxaci i hluboký ozdravný spánek. Je nositelem bezpečí.

Meduňka naopak pracuje s energií Měsíce, pomáhá pochopit emoce, přináší lásku a radost. Osvěžuje tělo i duši. 

Šalvěj lékařská je bylinou očisty a společně s levandulí přináší vnitřní klid a mír.

POZN.: Pravá ambra vzniká v trávicím traktu vorvaně. Po uzrání má příjemné zemité aroma. Vzhledem k ceně, ale zejména z etických důvodů, se využívají náhražky pravé ambry. V tomto elixíru je použita vzácná Ambra absolue destilovaná z pryskyřice stromu Pinus succinifera, která se používá se do léčivých přípravků. 

Každá svíce je doplněna angelitem. Tento kámen je je symbolem míru, klidu a ochrany. Je velmi vhodný pro léčitele a léčení. Přináší stimulaci psychických schopností. Ochraňuje člověka a zároveň jej propojuje s energií Universa. Nesoulad v těle mění v jednotu a harmonii, léčí duševní rány. 

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Při správné péči hoří více jak 40 hodin.

 

Foto je vždy ilustrační! 

 CLP: uzdraveni

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PD Avatar autora | 24.2.2022
Krásně vonící magická svíce, moc hezky zabalená a se vzkazem. Jsem nadšená. Moc Vám za ni děkuji.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 24.2.2022
Děkuji!
5
MO Avatar autora | 29.9.2021
Nádherná sviecka, krásne vonia,dokonca jej sila a vôňa ostáva i po zhasnutí sviečky aj na druhy den. Som velmi vděčná za objavenie nádherne milujucej tvorby ďakujem a milujem.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.9.2021
Moc děkuji :-)
5
JH Avatar autora | 18.8.2020
Svíčka je naprosto úchvatná. Nádherně voní i po sfouknutí je jemně cítit v celém bytě. Při hoření vytváří úžasné efekty, pořád mě to táhlo jí pozorovat :-)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 18.8.2020
Moc děkuji za krásné hodnocení!
5
JH Avatar autora | 9.8.2019
Svíčka je dokonalá! Nádherně voní, vůně je jemná a harmonická, uklidňující a hojivá. Svíčka má krásnou jemnou barvu a bylinky s třpytkama vytváří při hoření nádherný efekt. Svíčka působí úžasnou harmonizační a energizujicí silou, která je zároveň tolik jemná a objímající. Angelit ze svíčky je kouzelný a moc krásný. Děkuji za tuto nádhernou práci a energii do svíčky vloženou!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 9.8.2019
Moc děkuji za nádherné hodnocení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: