Kód: 429

UZDRAVENÍ - svíce

429 Kč
Momentálně nedostupné

Léčení těla i duše ~ nová energie ~ nové začátky. 

 

 

 

Kategorie: Rituální svíčky
Položka byla vyprodána…

Uzdravení začíná častokrát z našeho srdce i naší mysli. Všichni máme sílu uzdravit nejen sebe, ale také často i ostatní. Pokud jsou naše emoce vyvážené a v harmonii, pak léčivá energie může proudit větší silou. Uvolnění stresu a bloků napomůže procesu léčení. My se pak můžeme lépe soustředit na své tělo i duši, naslouchat jim a dodávat jim to, co nám pomůže cítiti se dobře po všech stránkách. 

Vše je o rovnováze - najděte tu svou a najdete také klíč k uzdravení sebe sama i ostatních. 

Svěží, jemné a očišťující aroma s kapkou vzácné ambry posiluje naši vnitřní sílu. Ambra byla od dávných dob vysoce ceněna a využívala se zejména v parfumerii, ale i při léčení. Heřmánek je bylinou, která nese obrovskou regenerační sílu. Dokáže hojit a chránit. Spojuje nás s energií Slunce. Přináší silnou pozitivní energii, dokáže navodit příjemnou relaxaci i hluboký ozdravný spánek. Je nositelem bezpečí.

Meduňka naopak pracuje s energií Měsíce, pomáhá pochopit emoce, přináší lásku a radost. Osvěžuje tělo i duši. 

Šalvěj lékařská je bylinou očisty a společně s levandulí přináší vnitřní klid a mír.

POZN.: Pravá ambra vzniká v trávicím traktu vorvaně. Po uzrání má příjemné zemité aroma. Vzhledem k ceně, ale zejména z etických důvodů, se využívají náhražky pravé ambry. V tomto elixíru je použita vzácná Ambra absolue destilovaná z pryskyřice stromu Pinus succinifera, která se používá se do léčivých přípravků. 

Každá svíce je doplněna angelitem. Tento kámen je je symbolem míru, klidu a ochrany. Je velmi vhodný pro léčitele a léčení. Přináší stimulaci psychických schopností. Ochraňuje člověka a zároveň jej propojuje s energií Universa. Nesoulad v těle mění v jednotu a harmonii, léčí duševní rány. 

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Při správné péči hoří více jak 40 hodin.

 

Foto je vždy ilustrační! 

 

 

 

 

CLP: uzdraveni

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PD Avatar autora | 24.2.2022
Krásně vonící magická svíce, moc hezky zabalená a se vzkazem. Jsem nadšená. Moc Vám za ni děkuji.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 24.2.2022
Děkuji!
5
MO Avatar autora | 29.9.2021
Nádherná sviecka, krásne vonia,dokonca jej sila a vôňa ostáva i po zhasnutí sviečky aj na druhy den. Som velmi vděčná za objavenie nádherne milujucej tvorby ďakujem a milujem.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.9.2021
Moc děkuji :-)
5
JH Avatar autora | 18.8.2020
Svíčka je naprosto úchvatná. Nádherně voní i po sfouknutí je jemně cítit v celém bytě. Při hoření vytváří úžasné efekty, pořád mě to táhlo jí pozorovat :-)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 18.8.2020
Moc děkuji za krásné hodnocení!
5
JH Avatar autora | 9.8.2019
Svíčka je dokonalá! Nádherně voní, vůně je jemná a harmonická, uklidňující a hojivá. Svíčka má krásnou jemnou barvu a bylinky s třpytkama vytváří při hoření nádherný efekt. Svíčka působí úžasnou harmonizační a energizujicí silou, která je zároveň tolik jemná a objímající. Angelit ze svíčky je kouzelný a moc krásný. Děkuji za tuto nádhernou práci a energii do svíčky vloženou!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 9.8.2019
Moc děkuji za nádherné hodnocení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: