Kód: 351

TEMNÝ MĚSÍC - svíce

429 Kč
Skladem (>5 ks)

Stará Luna ~ odstranění ~ ochrana ~ zaříkání ~ sebereflexe.

 

 

 

 

Kategorie: Rituální svíčky

V době temného Měsíce či Novu (podle novějších tradic) je energie na nejnižším bodu. Je dobou ticha, temnoty a jde o čas, který máme spojený především s prací uvnitř nás samotných. Velmi vhodný je odpočinek, meditace a celková relaxace.

Stejně tak je tato fáze vhodná pro odstranění, vyhnání a zničení všeho, co nám brání v možném růstu, ubližuje nám a brzdí nás. Ačkoli je energie velmi nízká a pomalá, nemění to nic na tom, že moc temného Měsíce je ohromující.

Není ale absolutně žádný důvod se jí obávat - pokud ji uchopíme moudře. Je krásná, všeobjímající a milující.

Aroma mošusu nám přináší uzemnění, klid, pokoru a uvolnění. Zároveň působí i jako afrodiziakum - zejména pro mužskou část populace. 

Šalvěj bílá je mocnou ochrannou bylinou, která se již po staletí používá k vymýcení negativity z prostoru i aury. Jemně odstraňuje staré energie, pomáhá lépe manifestovat naše přání a přináší silné pozitivní vibrace.

Vrba je rostlinou podsvětí, temnoty, čarodějnic, ženství a Měsíce. Je spojena s intuicí, přináší poznání. Je rostlinou smrti i znovuzrození. Říká se, že dokáže změnit negativní aspekty osobnosti a učí zodpovědnosti. V pohanském pojetí patří Bohyni. Je spojena se všemi jemnými energiemi a rytmy Měsíce. 

Myrha zvyšuje vibrace i schopnost soustředění. V některých tradicích je spojena s Bohem a zejména s dobou, kdy starý Bůh umírá, aby se mohl zrodit nový.

Každá svíce je doplněna obsidiánem. Ten nás dokáže navést do našeho nejhlubšího nitra, je schopný vynést na povrch pravdu a donutit nás, abychom vyřešili problémy, které nás tíží. Umí prolomit blokády, chrání před špatnými vlivy a dodává nám víru v naše schopnosti. 

Nejčastěji naleznete v těchto svících obsidián kouřový nebo obsidián vločkový.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Při správné péči hoří více jak 40 hodin.

 

Foto je vždy ilustrační! 

CLP: temny mesic

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
ZB Avatar autora | 29.1.2023
Svíčku jsem předtím kupovala v hliníkovém obalu ale teď mi příjde mnohem hezčí. Taky božsky voní. Miluju její výraznou vůni
5
VL Avatar autora | 2.6.2021
Okamžitě na mě dýchla svojí nádhernou a opravdu velmi silnou energií. Příjemně mě překvapila velikost obsidiánu :) Vůně je naprosto nádherná, celá svíčka je mnohem lepší, než jsem si představovala... Jsem nadšená :)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 3.6.2021
Moc Vám děkuji! :-)
5
A Avatar autora | 19.1.2021
Naprosto úžasná svíce, překrásně vypadá a její vůně se drží v prostorách dlouhou dobu ????????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 12.4.2021
Děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: