Kód: 351

TEMNÝ MĚSÍC - svíce

429 Kč
Skladem (>5 ks)

Stará Luna ~ odstranění ~ ochrana ~ zaříkání ~ sebereflexe.

 

 

 

 

Kategorie: Rituální svíčky

V době temného Měsíce či Novu (podle novějších tradic) je energie na nejnižším bodu. Je dobou ticha, temnoty a jde o čas, který máme spojený především s prací uvnitř nás samotných. Velmi vhodný je odpočinek, meditace a celková relaxace.

Stejně tak je tato fáze vhodná pro odstranění, vyhnání a zničení všeho, co nám brání v možném růstu, ubližuje nám a brzdí nás. Ačkoli je energie velmi nízká a pomalá, nemění to nic na tom, že moc temného Měsíce je ohromující.

Není ale absolutně žádný důvod se jí obávat - pokud ji uchopíme moudře. Je krásná, všeobjímající a milující.

Aroma mošusu nám přináší uzemnění, klid, pokoru a uvolnění. Zároveň působí i jako afrodiziakum - zejména pro mužskou část populace. 

Šalvěj bílá je mocnou ochrannou bylinou, která se již po staletí používá k vymýcení negativity z prostoru i aury. Jemně odstraňuje staré energie, pomáhá lépe manifestovat naše přání a přináší silné pozitivní vibrace.

Vrba je rostlinou podsvětí, temnoty, čarodějnic, ženství a Měsíce. Je spojena s intuicí, přináší poznání. Je rostlinou smrti i znovuzrození. Říká se, že dokáže změnit negativní aspekty osobnosti a učí zodpovědnosti. V pohanském pojetí patří Bohyni. Je spojena se všemi jemnými energiemi a rytmy Měsíce. 

Myrha zvyšuje vibrace i schopnost soustředění. V některých tradicích je spojena s Bohem a zejména s dobou, kdy starý Bůh umírá, aby se mohl zrodit nový.

Každá svíce je doplněna obsidiánem. Ten nás dokáže navést do našeho nejhlubšího nitra, je schopný vynést na povrch pravdu a donutit nás, abychom vyřešili problémy, které nás tíží. Umí prolomit blokády, chrání před špatnými vlivy a dodává nám víru v naše schopnosti. 

Nejčastěji naleznete v těchto svících obsidián kouřový nebo obsidián vločkový.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Při správné péči hoří více jak 40 hodin.

 

Foto je vždy ilustrační! 

 

 

 

 

CLP: temny mesic

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
VL Avatar autora | 2.6.2021
Okamžitě na mě dýchla svojí nádhernou a opravdu velmi silnou energií. Příjemně mě překvapila velikost obsidiánu :) Vůně je naprosto nádherná, celá svíčka je mnohem lepší, než jsem si představovala... Jsem nadšená :)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 3.6.2021
Moc Vám děkuji! :-)
5
A Avatar autora | 19.1.2021
Naprosto úžasná svíce, překrásně vypadá a její vůně se drží v prostorách dlouhou dobu ????????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 12.4.2021
Děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: