Kód: 1483

SERPENT - svíce

429 Kč
Skladem (>5 ks)

Stará moudrost ~ Velký had ~ přírodní cykly ~ uzdravení.

 

 

Kategorie: Rituální svíčky

Velký Had je jedním ze symbolů starého řemesla a Staré cesty.

Tzv. Hadí stezka je zároveň jedním z nejstarších kultů na Zemi. Uctívání hadů je spojeno s prapůvodními hlubinami historie. 

Mnozí z nás však tuto cestu ztratili.

 

Velký Had je přitom tím, co oživuje celou Zemi. Stočený hluboko v jejím nitru řídí neomylně cykly přírody, stejně jako zrození a smrt. Během jara a léta naplňuje Zemi životodárnou silou, během podzimu a zimy si bere zpět to, co mu náleží a ukládá se ke spánku.

Velkého Hada také můžeme chápat jako jeden z archetypů Starého Rohatého Otce či Rohaté Matky, kteří jej reprezentují. 

 

Svíce vám pomůže napojit se na starou sílu a čerpat nekonečnou moudrost.

*  

Její aroma má pro každého mnoho podob. Nese v sobě tajemství i poznání. Vůně je jemně kouřová, namíchaná s oleji tonka fazolí s lehkým nádechem levandule a mandlí.

Doplněna je sušenými bylinami jako je jalovec, hadí kořen a pelyněk.

 

Každá svíce je doplněna kouskem jaspisu. Podporuje soustředění, jemné uzemnění a přináší stabilitu a vyrovnanost. 

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Foto je vždy ilustrační! 

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: