Kód: 345

ROMANCE - svíce

429 Kč
Momentálně nedostupné

Láska ~ přátelství ~ romantika ~ vztahy ~ sebeláska. 

 

 

Kategorie: Rituální svíčky
Položka byla vyprodána…

 

Láska je podstatou lidského života. Ať už láska k bližním, k sobě samému, k přírodě. Je nejčistší vibrací, kterou můžeme zažít. 

Pocit lásky nám přináší štěstí i soucit se všemi bytostmi včetně nás samotných. Růže je symbolem přátelství, lásky a laskavosti. Je znamením nevinnosti a čistoty, které vyzařují přímo ze srdce.

Společně s bylinami a krystalem růženínu podporuje obnovení harmonie ve vztazích, uzdravení těla  a otevírá srdce na všech úrovních. Zároveň přináší pocity klidu, odpovědnost a zdravé sebevědomí. 

Růže také symbolizuje mystickou až božskou lásku, funguje jako afrodiziakum. Mateřídouška zvyšuje vůli a odvahu. Přináší sílu a energii. Je zároveň i bylinou očisty a ochrany.

Květy černého bezu jsou spojeny s Bohyní i s nymfami a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Připravoval se z nich také nápoj lásky. Sedmikráska symbolizuje jemnou a něžnou ženskou sílu.

Každá svíce je doplněna růženínem. Je kamenem dobra, trpělivosti a lásky. Zacelí a léčí i hluboké duševní rány. Uklidňuje srdeční činnost a má význam i pro sexuální život. 

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Při správné péči hoří více jak 40 hodin.

 

Foto je vždy ilustrační! 

 

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
NL Avatar autora | 17.4.2022
Děkuji :-))....za mě dokonalá vůně :-))...kombinace všeho je luxusní - uklidňující, objímající a růženín je můj Top :-))
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.4.2022
Moc Vám děkuji!
5
MO Avatar autora | 29.9.2021
MOAvatar autora Michaela Raduna Okalova | 29.9.2021 Nádherná sviecka, krásne vonia,dokonca jej sila a vôňa ostáva i po zhasnutí sviečky aj na druhy den. Som velmi vděčná za objavenie nádherne milujucej tvorby ďakujem a milujem.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.9.2021
Moc děkuji!
5
MK Avatar autora | 1.8.2021
Vůně radosti a lásky, zasypala jsem tác, na kterém stojí, našimi růžemi, je to nádherné. Vůně mi dala radu, velmi cennou. Máme ji v ložnici.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.8.2021
Moc děkuji!
Nevyplňujte toto pole:
LS Avatar autora romance 16.6.2022 23:05
Nádherná vůně , uklidňující , miluji tyto svíčky . Balzám
Odpovědět