PODZIM - svíce

 
 
  • 1 z 2

Limitovaná edice.

Dostupnost Vyprodáno
489 Kč
Kód produktu 783
Kategorie Svíce & svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Podzim je magické období, ideální pro kouzla, zaříkání a všechny možné druhy čarodějnictví. Blížíme se k druhé polovině roku, k té temnější, kdy následuje zklidnění, odevzdání věcí, odpočinek. Také se věnuje sklizni - a to nejen venku, ale také uvnitř sebe.

Slavíme svátky Mabon a Samhain.

Podzim začíná podzimní rovnodenností (Mabon) a končí znovuzrozením Slunce na svátek Yule (21.12.).

Celý podzimní čas je jakýmsi pomyslným vrcholem čarodějnické sezony. Závoj mezi světy je stále tenčí a tenčí a my můžeme do druhých světů nahlédnout. Více si také uvědomuje podstatu koloběhu života a smrti a vnímáme energii Bohyně Stařeny i přítomnost temných bohyní.

Aroma čerstvých kakaových bobů s sebou nese mocnou magii, energii do našich myšlenek, pomáhá spojit se s našimi duchovními průvodci a přináší také lásku, vášeň i osvícení. Napomáhá nám dostat se hlouběji do našeho vnitřního světa a budovat silnější životní základy. 

Působení zesiluje badyán, skořice a pomeranč.

V každé svíci je vložen žlutý avanturín a araukarit. Žlutý avanturín je nositelem porozumění, vnitřní síly a kreativity. Je spojen s čakrou sakrální a čakrou solar plexu. Dokáže utišit zbytečnou přecitlivělost, strach, úzkost a přináší štěstí, radost a jistotu. Araukarit je zkamenělé dřevo, opracované do hladkého valounku. Jeho stáří je odhadováno na 60 milionů let. Nese tedy v sobě moudrost věků, stabilitu a zajišťuje dlouhý i šťastný život. Učí respektu k přírodě a hluboce nás s ní propojuje. 

Váha cca 680 gramů. Zasílána v ozdobném organzovém sáčku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.