Svíce KOTLÍK

 
 
  • 1 z 3
Dostupnost Momentálně nedostupné
890 Kč
Kód produktu 860
Kategorie Svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní a ojedinělá edice svíček zhotovených v klasickém litinovém kotlíku s víčkem.

Svíce má čarovné aroma vmíchaných bylin i vůní. Při výrobě jsem použila své nejoblíbenější rostliny - pelyněk, pačuli, hřebíček a měsíček.

 Kotlík nese symbol trojitého Měsíce. V novodobějších směrech (Wicca, neopohanská hnutí) je tento symbol znamením trojjediné Bohyně (Panna, Matka, Stařena). V tradičnějších směrech má trojitý Měsíc několik významů, kdy záleží na cestě, kterou kráčíte. Může symbolizovat posvátné lůno Matky přírody (=ženy), může také označovat koloběh života - tedy narození a dětství, produktivní fázi života a následně stáří i smrt. Často bývá tento symbol propojen také s bohyní Hekaté. 

Tak jako je tak je významně spojen s ženskou energií a ženskými mystérii.

Svíce je posypána směsí prvotřídních drobných polodrahokamů - každý kus obsahuje jiné kameny a bude vybrán intuitivně právě pro vás.

!Pozor, kotlík s hořící svíčkou může být horký!

Tip: Zbytky vosku lehce vymyjete teplou vodou a prostředkem na nádobí - a máte krásný kotlík, který můžete zařadit do své magické praxe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE