SÍLA - svíce

 
 

Energie, síla, stabilita, záměr. Sagenit.

 

349 Kč
Kategorie Svíčky
Zvolte variantu
Kód produktu 842/D Varianta: dóza 250 ml Momentálně nedostupné 349 Kč
 

Síla je hybnou energií celého světa.

Ta skutečná síla ovšem přichází zevnitř, nikoli z fyzické výbavy jedince. 

Síla, která nechá negativní energie dál od nás. Síla, která nám umožní zvednout se ze dna a vrátit se do života.

Prasíla, která nám možnost poznat to, co je běžným smyslům skryto.

Je úplně jedno, zda potřebujete každodenní sílu k překonání nepříjemných situací, k ochraně před negativními lidmi nebo sílu, která vám pomůže v těžkých časech.

Svíce byla vytvořena tak, aby stabilizovala emoční rozkolísanost, dodala odvahu a ochránila.

Nese sílu dračí krve, která se běžně využívá k posílení kouzel a rituálů. Mocně posiluje vše, co vypustíme s nějakým záměrem. Hojí rány, posiluje a podporuje naše rozhodnutí, kterým dodá další příval energie. Dračí krev je, mimo jiné, nositelem uzdravení, prosperity, lásky, ale je také projevem úcty k našim předkům či bohům.

Doplněna je pačuli pro rozptýlení negativity a zvýšení energie, skořicí, která je nositelem štěstí a silné ohnivé energie, a také hřebíčkem, který podporuje magické schopnosti, zastavuje působení negativních kouzel a slouží jako štít proti veškeré negativní energii.

Každá svíce na nabíjena krystalem sagenitu. Sagenit je křišťál obsahující vrostlice rutilu. Paprsky rutilu nás chrání před negativním působením všech možných sil. Kámen utišuje rozbouřenou mysl i emoce, dokáže velmi účinně dodat energii všude tam, kde je potřeba. Působí jako léčitel, kdy dovoluje minulosti odejít, odstraňuje bloky a vytlačuje negativní energii.

 

 

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 18.8.2020
Nádherná silná vůně, žádný jemný větříček :-). Přináší energii, až euforii a nadšení hýbat vším co je potřeba. V kombinaci s olejíčkem Síla se to opravdu násobí.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 19.8.2020
Moc děkuji!
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE