Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 824

SELÉNÉ - svíce

699 Kč
Skladem (>5 ks)

NAPOSLEDY V NABÍDCE

Kategorie: Rituální svíčky

Seléné je bohyní Měsíce. 

Podle různých legend vyjížděla v noci ve svém kočáru, který táhlo několik bílých koní a tím rozsvítila noční oblohu.

Má úzkou spojitost s přírodními cykly a zemědělstvím. V historii vzniklo mnoho kultů uctívající právě tuto bohyni a byla tedy zřejmě součástí mnoha různých starých rituálů. 

Jejím atributem je srpek Měsíce. Často ji také můžeme nalézt ve spojení s bohyní Artemis a s bohyní Hekaté, jímž oběma taktéž náleží Měsíc jako jeden z atributů. Avšak jen Séléné je Měsíc samotný.

Svíce nese jemné květinové aroma jemných citrusů v nadčasové vůni jasmínu a růže, doplněné lehkou vanilkou a kokosem.

Je doplněna vzácným bílým měsíčním kamenem a opality. Měsíční kámen je symbolem Měsíce, přitahuje lásku, pomáhá k lepšímu spánku a uchovává krásu. Uklidňuje rozbouřené emoce a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Opalit  harmonizuje čelní a korunní čakru, tlumí úzkosti a je taktéž kamenem lásky. Přináší klid, vyrovnanost i bohatství.

*

Ručně vyrobená magická svíce: plechová dóza o objemu cca 400 ml

Velká svíčka je dodávána v dárkové krabičce.

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

 

 

  

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
LS Avatar autora | 28.11.2021
Nádherná svíčka (velká) v úžasné dóze, skvělé zdobení a kouzelná vůně.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 28.11.2021
Moc Vám děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: