Kód: 1316

SEJDEME SE V PRASINKÁCH - HP

489 Kč 699 Kč Sleva 30 %
Skladem (>5 ks)

Edice inspirovaná kouzelnickým světem HP

Kategorie: Rituální svíčky

Prasinky vypadaly jako obrázek z vánoční pohlednice. Malé chaloupky a krámky sdoškovými střechami byly zachumlané do vrstvy chřupavého sněhu, na dveřích byly připevněné cesmínové věnce a v korunách stromů rozvěšené girlandy kouzelných svíček.Harry se roztřásl zimou; na rozdíl od svých dvou společníků neměl plášť. Procházeli ulicí s hlavami skloněnými proti větru a Ron s Hermionou ho hlasitě upozorňovali skrz své šály."Támhle je pošta -" "A támhle Taškář -" "Mohli bychom zajít k Chroptící chýši -""Poslyšte," navrhl Ron mezi cvakáním zubů, "co kdybychom si zašli ke Třem košťatům namáslový ležák?" Harry velice ochotně souhlasil, protože vítr ho nemilosrdně profukoval a ruce mu mrzly. Přešli tedy ulici a za několik minut už vcházeli do malého hostince.V hostinci byla hlava na hlavě; bylo tam hlučno, teplo a zakouřeno.“

(J.K.Rowling - Harry Potter a Vězeň z Azkabanu)

 

Společně se sejdeme v útilném hostinci U tří košťat nad teplým máslovým ležákem. Za okny padá sníh, ale uvnitř je příjemné teplo z krbu. Mísí se tu aroma tabáku, čerstvě napečeného sladkého pečiva i horkých nápojů.

 

Aroma nese směs karamelu, vanilky, hřebíčku a anýzu s kapkou javorového sirupu.


*

Obsahuje
certifikovaný bioglitter.

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu 500 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MS Avatar autora | 8.9.2022
Úžasná sviečka, milujem Harryho a zimu,okamžite ma jej vôňa očarila. Ďakujem.
5
RP Avatar autora | 20.4.2022
Vůně pro mlsné jazýčky, které milují trdelník a karamelové sušenky, plná klidu a pohody. Chlap jak hora při ní zjihl a "zaposlouchal se do vůmě".
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 21.4.2022
Děkuji za tak krásné hodnocení :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: