Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 995

Rituální svíce černá

499 Kč
Skladem (5 ks)

Ochrana ~ odstranění negativní energie a jiných entit ~ zlomení negativních kouzel ~ síla.

Kategorie: Rituální svíčky

Klasická sedmidenní svíce určená pro odstranění negativních energií jakéhokoli druhu, včetně nezvaných entit. Napomáhá pročištění atmosféry i obytných prostor.

Zároveň přináší ochranu, sílu i energii.  

Lze ji úspěšně využít i pro zlomení některých negativních kouzel, proti působení energetických a psychických upírů, pro odstranění nežádoucích věcí ze života (špatné návyky, emoce, bolesti, nemoci...).

Doplněna je zemědýmem a třezalkou.

 

Doba hoření: více jak 100 hodin 

 

 

POZOR: Dbejte na bezpečnou manipulaci s hořící svící! Svíce musí být postavena na rovném a nehořlavém povrchu, mimo dosah dětí a domácích zvířat a hořlavých věcí! 

Svíce je vytvořena z čistého palmového vosku pod značkou Green Palm (trvale udržitelné zdroje), nese certifikát FSC a žádná ze složek nebyla testována na zvířatech.

TIPY NA POUŽITÍ:

Svíci lze pálit buď v kuse nebo po částech. Doporučuji pálit po částech a to po 7 dní nebo 9 týdnů každou sobotu. Rozhodnutí je na vás, ale obecně platí, že pokud jde o něco lehčího, volíme 7 dní, jestliže jde o silnější vliv, pak necháme 9 týdnů.

Pokud budete svíci pálit v kuse, je nutné (v čase, kdy budete mimo domov) hořící svíci zaopatřit tak, aby nedošlo k zapálení ostatních věcí. V těchto případech se doporučuje uložit svíci do krbu, do velkého hrnce, do vany apod.

Bezpečnějším procesem je svíci zapalovat svíci denně v době, kdy jsme doma. Není absolutně nutné nechat svíci hořet nepřetržitě!

Myslete na to, že před každém zapálením svíce je také nutné upevnit si svůj záměr nebo požadavek. Doporučuji najít si před každým zapálením chvilku klidu, zaměřit se pár desítek sekund na dech a jasně si vizualizovat nebo v hlavě odříkávat to, co chcete. Až bude vaše vizualizace a přání jasné, zapalte svíci. Opět se zaměřte na vaše přání a pohledem na svíci jej opět jasně definujte.

Pokud nejste s vizualizací kamarádi, zvolte psanou petici. Návod na její vytvoření najdete brzy na blogu. Tuto petici vložíte pod svíčku a po dokončení celého rituálu (tedy po dnech či týdnech) ji znehodnotíte a odstraníte společně se zbytkem svíce.

Tipy, jak číst z plamenu, kouře a vosku najdete na blogu ZDE

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JR Avatar autora | 8.9.2022
nádherná práce , děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: