Kód: 1028/MAL

LILITH - svíce

Kategorie: Rituální svíčky

Zvolte variantu

Velikost: velká
Skladem (>5 ks) | 1028/VEL
699 Kč
Velikost: malá
Momentálně nedostupné | 1028/MAL
229 Kč

Lilith je často zobrazována jako ženský démon a má své místo v mnoha folklorních tradicích po celém světě. Je temným aspektem Bohyně Matky i tmavým aspektem Měsíce. 

Je nespoutaná, vášnivá, plná touhy a života. Učí nás přijmout naši sexualitu i naše temné stránky, které jsou vlastní každému člověku na planetě. Pomáhá nám skrze vlastní stíny dojít přerodu naplněného moudrostí a pokorou. 

Představuje primární a syrovou sílu. Vždy si vezme, co jí náleží a vždy se postaví za to, co je správné. Je nám průvodkyní i učitelkou.

Svíce nese aroma soumraku a nastávající tmy, kterou podporují tóny hořícího kadidla s dalšími pryskyřicemi, společně se špetkou růžového pepře santalového dřeva, oudh a pačuli. Vůně je tajemná, kouřová a proniká hluboko do podvědomí. Na místa skrytá a nepřístupná.

Svíčka je doplněna býčím okem, které nás podporuje v cestě do podvědomí a do hlubokých koutů duše. Dodává nám odvahu a povzbuzuje naše záměry. Odráží negativní energie a uklidňuje rozbouřené emoce a myšlenky. Pomáhá uznat naši vlastní hodnotu po tom, co si projdeme stíny a zbavuje nás závislosti na dalších osobách. Oko je doplněno kamínky sardonyxu, který přitahuje přízeň osudu, posiluje naši vitalitu a usnadňuje náročné životní situace. Je nositelem trvalého štěstí a stability především v partnerských svazcích.

Ručně vyrobená magická svíce: plechová dóza o objemu cca 400 ml/plechovka cca 80 gramů

Velká svíčka je dodávána v dárkové krabičce.

Malá svíčka (tester) neobsahuje polodrahokamy!

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JL Avatar autora | 15.11.2020
nádherně voní a je tak rychlé napojení na bohyni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: