Kód: 1425

LES VELKÝCH STROMŮ - svíce

489 Kč 699 Kč Sleva 30 %
Skladem (4 ks)

Edice inspirovaná světy J.R.R. Tolkiena

Kategorie: Rituální svíčky

"Dlouho jsme volali, dlouho jsme hledali a ptali se každého, koho jsme potkali, kam entky odešly. Někdo říkal, že je nikdy neviděl, někdo říkal, že je viděl odcházet na západ, někdo na východ a jiný na jih. Ať jsme šli kamkoli, nikdy jsme je nenašli. Hluboká byla naše bolest. Jenomže divoký les volal a my se do něj vrátili...

Věříme, že se snad v budoucnosti shledáme a někde najdeme zemi, kde bychom mohli žít spolu a byli bychom spokojení. Předpovídá se však, že to bude, teprve až ztratíme všechno, co dnes máme."

(J.R.R. Tolkien)

 *

Pikantní a plná vůně v sobě nese moudrost a lásku spojující nás s přírodou. Přenese nás do hlubokých lesů, plných mechu, trav a divotvorných bylin. Aroma tvoří rajčatové listy a kapkou oregana spolu s aromatickými a orientálními dřevy.

*

Obsahuje krystal zeleného chalcedonu a 
certifikovaný bioglitter.

 *

Ručně vyrobená magická svíce: skleněná dóza o objemu cca 500 ml

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

 

CLP: 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: