Kód: 735/MAL

HEKATÉ - svíce

Kategorie: Rituální svíčky

Zvolte variantu

Velikost: velká
Momentálně nedostupné | 735/VEL
699 Kč
Velikost: malá
Momentálně nedostupné | 735/MAL
229 Kč

Hekaté je bohyní čarodějnic a magie. Pomáhá nám pochopit vlastní tajemství a sílu.

Je také bohyní duchů, noci, Měsíce a nekromancie. Hekaté nás provází a podporuje nás svou přítomností. Umí nahlédnout do světů mimo naše chápání. 

Bdí nad všemi, kteří praktikují staré řemeslo. Přináší štěstí, bohatství, lásku, cokoli budeme chtít. Také ale dokáže nahlédnout do každého koutku naší duše. Vidí všechno.
Pokud jí vzdáme patřičnou úctu, povede nás životem a bude nad námi bdít až do skonání světa.

Vůně je směsí olejů, jejichž základem je noční jasmín a lilie s kapkou hřebíčku a kadidla, tajemná jako sama noc. Ale také stejně průzračná jako Měsíc na noční obloze. Obsahuje v sobě mystéria dávno zapomenutá, kouzla, která nebyla mnoho staletí vyřčena. Prohlubuje naše spojení s pradávným světem i se světy mimo náš čas a prostor. To vše je doplněno tóny dřeva a šťavnatých plodů.

Každá svíce je doplněna sokolím okem a hematity. Sokolí oko pomáhá svému majiteli najít ztracenou rovnováhu, uzemňuje a umožňuje nám vidět se takoví, jací skutečně jsme. Usnadňuje vyvolávání vizí, podporuje meditaci a poskytuje vhled do nitra problémů i věcí. Umístěný v rohu kdekoli doma přitahuje bohatství. Hematit je pak kamenem, který uvádí do rovnováhy celé tělo, uzemňuje a ochraňuje svého majitele. Odstraňuje negativní energie, zvyšuje sebevědomí a nastoluje harmonii v životě.

Ručně vyrobená magická svíce: plechová dóza o objemu cca 400 ml/plechovka cca 80 gramů

Velká svíčka je dodávána v dárkové krabičce.

Malá svíčka (tester) neobsahuje polodrahokamy!

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 22.6.2020
Překrásná svíčka, která nádherně vypadá, překrásně voní, provoní velký prostor takovou nevtíravou výraznou hlubokou vůní a především je opravdu funkční.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 22.6.2020
Moc děkuji za krásné hodnocení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: