Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 735

HEKATÉ - svíce

699 Kč
Momentálně nedostupné

NAPOSLEDY V NABÍDCE

Kategorie: Rituální svíčky
Položka byla vyprodána…

Hekaté je bohyní čarodějnic a magie. Pomáhá nám pochopit vlastní tajemství a sílu.

Je také bohyní duchů, noci, Měsíce a nekromancie. Hekaté nás provází a podporuje nás svou přítomností. Umí nahlédnout do světů mimo naše chápání. 

Bdí nad všemi, kteří praktikují staré řemeslo. Přináší štěstí, bohatství, lásku, cokoli budeme chtít. Také ale dokáže nahlédnout do každého koutku naší duše. Vidí všechno.
Pokud jí vzdáme patřičnou úctu, povede nás životem a bude nad námi bdít až do skonání světa.

Vůně je směsí olejů, jejichž základem je noční jasmín a lilie s kapkou hřebíčku a kadidla, tajemná jako sama noc. Ale také stejně průzračná jako Měsíc na noční obloze. Obsahuje v sobě mystéria dávno zapomenutá, kouzla, která nebyla mnoho staletí vyřčena. Prohlubuje naše spojení s pradávným světem i se světy mimo náš čas a prostor. To vše je doplněno tóny dřeva a šťavnatých plodů.

Každá svíce je doplněna sokolím okem a hematity. Sokolí oko pomáhá svému majiteli najít ztracenou rovnováhu, uzemňuje a umožňuje nám vidět se takoví, jací skutečně jsme. Usnadňuje vyvolávání vizí, podporuje meditaci a poskytuje vhled do nitra problémů i věcí. Umístěný v rohu kdekoli doma přitahuje bohatství. Hematit je pak kamenem, který uvádí do rovnováhy celé tělo, uzemňuje a ochraňuje svého majitele. Odstraňuje negativní energie, zvyšuje sebevědomí a nastoluje harmonii v životě.

Ručně vyrobená magická svíce: plechová dóza o objemu cca 400 ml/plechovka cca 80 gramů

Velká svíčka je dodávána v dárkové krabičce.

Malá svíčka (tester) neobsahuje polodrahokamy!

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JF Avatar autora | 17.11.2022
Úžasná vůně, krásné balení, pěkné velké kameny.
5
Avatar autora | 22.6.2020
Překrásná svíčka, která nádherně vypadá, překrásně voní, provoní velký prostor takovou nevtíravou výraznou hlubokou vůní a především je opravdu funkční.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 22.6.2020
Moc děkuji za krásné hodnocení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: