Novinka
Kód: 1301

CITRONOVÁ ZMRZLINA - HP

699 Kč
Skladem (> 5 ks)

Edice inspirovaná kouzelnickým světem HP

Kategorie: Svíčky

Mlčky  zahnuli  za  roh  a  profesorka  zůstala  stát  před velikým, mimořádně ošklivým kamenným chrličem. „Citrónová zmrzlina!“ řekla nahlas. Očividně to bylo heslo, protože chrlič nenadále oţil a uskočil stranou; zároveň se rozestoupila i stěna za  ním. Harryho  naplňovala  hrůza  z  toho,  co ho  čeká,  přesto  však užasl. Za stěnou bylo točité schodiště, které se tiše pohybovalo vzhůru. Jakmile na něj s profesorkou McGonagallovou vstoupili, uslyšel Harry, jak se stěna za nimi opět zavřela. Stoupali ve spirále vzhůru, pořád výš a výš, až před sebou Harry, kterému se už málem točila hlava, uviděl lesklé dubové dveře s mosazným klepadlem v podobě okřídleného lva. Věděl už, kam ho profesorka McGonagallová vede. Tady určitě bydlí Brumbál."

 

 Jedno bylo jisté: ze všech kabinetů bradavických učitelů, kam letos zatím vkročil, byla Brumbálova pracovna nejzajímavější. Byla to veliká, krásná kruhová místnost plná podivných tichých zvuků. Na stolcích s vysokými štíhlými nožkami stály spousty zvláštních stříbrných přístrojů, které bzučely a z nichž vycházely malé obláčky kouře. Stěny pokrývaly podobizny bývalých ředitelů a ředitelek, a všichni ve svých rámech blaze podřimovali...

(J.K.Rowling - Harry Potter a Tajemná komnata)

 

Aroma nese směs verbeny, pomeranče a citronu.


*

Obsahuje
certifikovaný bioglitter.

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu cca 500 ml

*

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci s dodávkami materiálu se může barva dózy lišit!


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení