Kód: 1301

CITRONOVÁ ZMRZLINA - HP

489 Kč 699 Kč Sleva 30 %
Skladem (4 ks)

Edice inspirovaná kouzelnickým světem HP

Kategorie: Rituální svíčky

Mlčky  zahnuli  za  roh  a  profesorka  zůstala  stát  před velikým, mimořádně ošklivým kamenným chrličem. „Citrónová zmrzlina!“ řekla nahlas. Očividně to bylo heslo, protože chrlič nenadále oţil a uskočil stranou; zároveň se rozestoupila i stěna za  ním. Harryho  naplňovala  hrůza  z  toho,  co ho  čeká,  přesto  však užasl. Za stěnou bylo točité schodiště, které se tiše pohybovalo vzhůru. Jakmile na něj s profesorkou McGonagallovou vstoupili, uslyšel Harry, jak se stěna za nimi opět zavřela. Stoupali ve spirále vzhůru, pořád výš a výš, až před sebou Harry, kterému se už málem točila hlava, uviděl lesklé dubové dveře s mosazným klepadlem v podobě okřídleného lva. Věděl už, kam ho profesorka McGonagallová vede. Tady určitě bydlí Brumbál."

 

 Jedno bylo jisté: ze všech kabinetů bradavických učitelů, kam letos zatím vkročil, byla Brumbálova pracovna nejzajímavější. Byla to veliká, krásná kruhová místnost plná podivných tichých zvuků. Na stolcích s vysokými štíhlými nožkami stály spousty zvláštních stříbrných přístrojů, které bzučely a z nichž vycházely malé obláčky kouře. Stěny pokrývaly podobizny bývalých ředitelů a ředitelek, a všichni ve svých rámech blaze podřimovali...

(J.K.Rowling - Harry Potter a Tajemná komnata)

 

Aroma nese směs verbeny, pomeranče a citronu.


*

Obsahuje
certifikovaný bioglitter.

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu cca 500 ml

*

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci s dodávkami materiálu se může barva dózy lišit!


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: