Kód: 750/MAL

AFRODITA - svíce

Kategorie: Rituální svíčky

Zvolte variantu

Velikost: velká
Skladem (>5 ks) | 750/VEL
699 Kč
Velikost: malá
Momentálně nedostupné | 750/MAL
229 Kč

Afrodita je bohyní lásky, krásy, sexuality a ženské síly.

Svíce přivolá její energii - láskyplnou a vášnivou. Požehná vaší magické práci, přinese potěšení, lásku, rozproudí vášeň.

Láska je nejčistší vibrace vůbec. Láska k sobě samému pak rozesílá stejné energie všude okolo. Je nositelem štěstí, harmonie a soucitu.

Vůně tuberózy symbolizuje romantiku i samotnou lásku. Její energie je mocná, dokáže rozproudit krev a tím také přinést do našeho života nové nadšení a motivaci. Rovnováha a harmonie nám pomůže dosáhnout cílů rychleji. Vnáší do života pravdy zapomenuté, stejně tak jako nové naděje. Otevírá cesty k hojnosti  a plodnosti ve všech směrech. Působí na kořenovou čakru a je spojena s planetou Venuší.

Svíce je doplněna červeným opálem a růženíny. Opál přináší štěstí, odhaluje krásu na všech myslitelných úrovních a pomáhá projevit své skutečné Já. Je také kamenem ochranným, zvyšuje psychické síly a přináší do života světlo, naději i věrnost. Růženín je pak kamenem dobra, trpělivosti, lásky a míru. Pomáhá zacelovat duševní rány, přináší klid, učí odpouštět. Harmonizuje celé tělo, duši i mysl.

 

*

 

Ručně vyrobená magická svíce: plechová dóza o objemu cca 400 ml/plechovka cca 80 gramů

Velká svíčka je dodávána v dárkové krabičce.

Malá svíčka (tester) neobsahuje polodrahokamy!

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Foto je vždy ilustrační!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
L Avatar autora | 30.1.2022
Přidávám se, je úžasná, jemná a uklidňující. Jako příjemný bonus využiji po vypálení i pěkný obal. Snad bude v nabídce znovu:)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.1.2022
Moc Vám děkuji!
5
RP Avatar autora | 26.1.2022
Krásná, nasládlá, ženská vůně, která se line po všech pokojích, uvítá vás s láskyplnou energií, současně je nevtíravá. Svíce přišly (koupila jsem jich více najednu) tak nádherně zabalené, že jsem dost doluhou chvíli jen u otevřeného balíčku seděla a užívala si ten pohled. A když jsem pak svíce rozebrala, tak jsem opět zůstala jen sedět a dívat se na ně. Velice děkuji za tu nádheru pro oko, nosík a duši.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 26.1.2022
Moc Vám děkuji, jste velmi milá!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: