Magický olej - Stará cesta. Období 2. poloviny léta (15.8. až 21.9.).

Ostružiny, maliny, máta, levandule, pivoňka. Granát.

 

Dostupnost Vyprodáno
299 Kč
Kód produktu 1001
Kategorie Stará cesta
Položka byla vyprodána...
 

Polétí je stále časem horkého Slunce a radosti, ačkoli ve vzduchu je už cítit lehká únava. Síla Slunce začíná ubývat a příroda, byť to ještě není znatelné, ví, že nadchází čas odpočinku. Ani ptáci již nezpívají jako před pár týdny či měsíci, zvířat je vidět méně. Jasně zelená barva přírody přechází v tlumenější tóny.

Probíhá první sklizeň - na polích i zahradách. Vnímaví lidé mohou už v tuto dobu cítit jakousi nostalgii i smutek. Pokud patříte mezi ně, pak je to znamení toho, že vaše energie splynula s přírodou a Matkou Zemí. Jste svázáni v jedno a propojeni se vším živým.

Olej nese energii stále ještě horkého léta, které se pozvolně překlápí ve zlatavé babí léto s náznaky podzimu. Přináší sladkost plodů pocházejících z první sklizně i svěžest letních bylin. 

Spojuje nás s přírodou na vrcholu hojnosti a prosperity. Té samé prosperity, jejíž oheň musíme zažehnout s koncem léta i my - uvnitř sebe.  

Směs olejů s tóny ostružin, malin a máty v jojobovém oleji je doplněna sušenou levandulí, pivoňkou a kouskem granátu.

Lahvička objem: 10 ml

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE