YULE - svíce

 
 
  • 1 z 2

Slunce, život, nová energie. Sluneční kámen.

Zimní slunovrat. 

LIMITOVANÁ EDICE 

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 420
Kategorie Sezónní kolekce
Položka byla vyprodána...
 

Yule je svátkem zimního slunovratu 21. prosince. I když touto dobou začíná čas temnoty a zimy, jde zároveň i o kouzla a zázraky, které nám toto období přináší. Slunce se začne pomalinku navracet zpátky, jeho jas bude zlehka sílit a přinášet více a více světla.

Slunovratem počíná období znovuzrození a transformace. Může to být i čas vašeho osobního nového začátku. 

Aroma jedle je spojeno s kouzelným dítětem, synem Bohyně v podobě Slunce. Po jeho zrození začíná opět Slunce nabývat na síle. Jedle jako strom podle pověstí chrání duši umírajícího Boha až do doby jeho znovuzrození - právě na svátek zimního slunovratu. Sama o sobě je zasvěcena Bohyni - jako matce či patronce porodu pro požehnání a obnovu.

Pryskyřice kadidlovníku je vysoce ochranným a očistným prvkem. Čistí veškeré negativní energie, pročišťuje auru a přináší vysoké pozitivní vibrace. Jalovec je známý také pro svou schopnost zahánět negativitu a nežádoucí "temnotu". Přináší do našeho života světlo a radost, umí vyléčit i hluboké rány. Je spojen s dobou znovuzrození a začátků nového života.

Měsíček je bylinou Slunce, nese v sobě zářivé a teplé světlo. Je významnou rostlinou právě pro období slunovratů a rovnodenností.

Každá svíce je ozdobena kusem slunečního kamene. Sluneční kámen je silně nabitý sluneční energií. Chrání celý domov a rodinu, dodává množství dobré energie. Zároveň nás učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Přináší pozitivní myšlení a pomáhá tedy proti depresím, stavům úzkosti, při vyčerpání a opuštěnosti. Významně čistí čakry a pomáhá tělu bojovat s nemocemi všeho druhu. 

 Využít svíci můžete celé období až do svátku Hromnic (Imbolc).

TIP: Každý krystal lehce očistíte od zbytků vosku mýdlem a teplou vodou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.