OSTARA - svíce

 
Tip
 

Počátek jara, obnova, znovuzrození, očista, plodnost. Zlatý kalcit.

Jarní rovnodennost.

 LIMITOVANÁ EDICE. 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 561
Kategorie Sezónní kolekce
Položka byla vyprodána...
 

 Ostara je starým svátkem oslavující jarní rovnodennost 21. března. Příroda se probouzí po zimě, první rostlinky nesměle vystrkují své mladé výhonky. 

Je časem, kdy se život probouzí, slavností nového začátku, znovuzrození, nové a mladé energie, rovnováhy a růstu.

Svíce pomůže odstranit zimní stagnaci, pošle první známky jara v podobě vonících květin, ale nabídne i hřejivou náruč v období chladných dnů doznívající zimy. 

Jemné aroma konvalinek nás přenese do lesů, kde se příroda právě probouzí. První jarní paprsky Slunce hladí stromy i rostliny a povzbuzují je k růstu.

Máta přináší schopnost regenerace, obnovuje síly po dlouhé a tmavé zimě. Je také symbolem štěstí a prosperity. Sedmikráska je poslem jara, symbolem světla a je zasvěcena Slunci. Symbolizuje i nevinnost a čistotu. Podběl také patří mezi byliny jarní rovnodennosti, podbělové víno bylo dříve součástí rituálů. I popenec je spojen se svátkem Ostara, zejména s bohyní jara.

Každá svíce je ozdobena krystalem zlatého kalcitu. Zlatý kalcit je kamenem radosti a optimismu. Odstraňuje všechno zlé okolo nás, Hluboce uvolňuje a napomáhá při meditaci. Podporuje růst a dodává motivaci. Dodává mnoho energie, ale zároveň zklidňuje roztěkanou mysl. Probouzí v nás život a posiluje životní sílu.

Využít svíci můžete celé období až do svátku Beltane - 1. máj.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.