IMBOLC - svíce

 
 

Konec zimy, očista, obnova, znovuzrození. 

Hromnice, přelom zimy a jara.

LIMITOVANÁ EDICE. 

 

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 492
Kategorie Svátky
Položka byla vyprodána...
 

Imbolc nebo-li Hromnice oslavují druhou polovinu zimy a s ní spojené první počátky jara. I když je země ještě studená a zmrzlá, pod vrstvou hlíny se už připravují mladé výhonky k životu.

Tento svátek ctí nový život, počátek procesu obnovy a také oheň jako symbol Slunce. Je těsně spojen s bohyní Brigid, která je bohyní plodnosti a žehná domácnostem a rodinám.

Jemné aroma prvních květů nám připomene, že jaro je již blízko a zima končí svou vládu. Levandule přináší harmonii do života i domácnosti. Je spojena s živlem Vzduchu, který přináší obnovu a radost. Bříza je stromem bohyně Brigid, je spojena s novými začátky, koncem zimy i očisty před příchodem tepla. Zbavuje nás všeho, co patří do minulosti. Také vrba je spojena s bohyní plodnosti. Nese téma znovuzrození a je propojena s jemnými rytmy přírody.Vřes posiluje intuici, čistí auru a pomáhá nám najít si své vlastní místo na světě.

 Každá svíce je ozdobena krystalem fluoritu. Fluorit má velmi silnou ochrannou moc, posiluje naše myšlenky a pomáhá dovést je ke správným koncům. Uvádí do souladu tělo, mysl i duši. Zvyšuje koncentraci a sebedůvěru. Zahání negativní energii a čistí všechno okolo sebe včetně nás samotných.

Využít svíci můžete celé období až do svátku jarní rovnodennosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE