BELTANE - svíce

 
 
  • 1 z 2

Láska, Slunce, plodnost, vášeň, radost, růst. Malachit.

Valpuržina noc, Filipojakubská noc, 1. máj.

LIMITOVANÁ EDICE. 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 582
Kategorie Sezónní kolekce
Položka byla vyprodána...
 

 Beltane je svátkem lásky, života, plodnosti i sexu.

Slaví se v noci z 30. dubna na 1. května a po celý první květnový den. Velmi významným prvkem v této době je oheň, který drží vlastnosti Slunce, přináší světlo, teplo a možnost nového života. Očišťuje, omlazuje a přináší krásu a růst. 

Svátek Beltane je nositelem požehnání, je dobou radosti, veselí a volnosti.

Vůně tohoto období je jemná, květinová, posiluje energetické pole, chrání před negativitou a inspiruje nás k novým počátkům a radosti.

Je způsobem, kterak se napojit na duchy přírody a zaměřit naši mysl cestou plodnosti nebo prosperity.

Svíčka nese krásné aroma kvetoucích akátů, které nás provází celým obdobím do letního slunovratu. Akát je znám pro svoje účinky při odpuzování negativity. Kombinace jemných sladkých květů a nebezpečných trnů byla chápana jako propojení života a smrti. Je zároveň stromem, který chrání a pomáhá. Svíce je ozdobena květy růže, které přinášejí lásku, a při svátku Beltane symbolizují posvátný sňatek Boha a Bohyně. Růže je také nositelkou krásy a mládí. Květy hlohu jsou také pevně propojeny se svátkem Beltane. Hloh má pověst jako strom, který propojuje jiné světy. Tradicí bylo, že do domu se mohl přinášet jen a pouze o svátku Beltane. Květy hlohu podporují sexualitu, jsou svázány s Bohyní. Bez černý je také keřem, který v sobě nosí velké tajemství. Jeho květy podporují komunikaci s jinými bytostmi. Sedmikrásky pak symbolizují čistotu, nevinnost a také Slunce.  

Každá svíce je ozdobena krystalem malachitu. Malachit patří planetě Venuši a elementu Země. patří mezi silné ochranné kameny, přináší klid i lepší spánek. čistí všechny čakry a pomáhá otevřít srdce jakémukoli typu lásky. Pomáhá léčit traumata, především ta, která jsou spojena s láskou a sexem.

Využít svíci můžete celé období až do svátku letního slunovratu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.