Kód: 1104

MRAZIVÉ RÁNO - svíce

429 Kč
Vyprodáno

Odpočinek, příprava na nové období, sebereflexe, práce s nitrem. Období Zimy.

LIMITOVANÁ EDICE.

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Svíce inspirovaná starým obdobím Zimy.

Zima začíná pár dní po zimním slunovratu. Zimní slunovrat je velký přelom v celém cyklu. Noc před slunovratem mají temné síly tu největší moc. Pro nás je tento čas symbolem ochrany sebe i domu. Venku zapalujeme ohně. Právě do ohně vloží svoji sílu poslední paprsek starého Slunce a oheň jej v sobě udržuje po celou noc. Další den se Slunce opět zrodí a bude sílit po následujících 12 dnů. Světlo opět našlo cestu na náš svět a temnota byla zažehnána.

Celá příroda bude nyní odpočívat až února, kdy hluboko v zemi započnou procesy vzniku nového života.

Do období zimy spadá svátek Imbolc - Hromnice (1.2.). V tomto období, které je považováno na poslední čas zimy, je nutné odstranit vánoční výzdobu kromě některých výjimek. 

*

Svíce nese jemné pikantní aroma jiskřivé zimy, kdy je příroda kompletně pokryta bílým sněhem a ranní Slunce se snaží proniknout svými paprsky skrze něžnou mlhu.

Vůně je směsí lehoučkých citrusů v kombinaci s muškátovým oříškem, pepřem s kapkou hřejivého pačuli, santalového dřeva, mechu a tonka bobů.

Je doplněna sušenými bylinami a surovým křišťálem

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 30.4.2022
Svíčka je úžasná a naprosto dokonalá. Jsem z ní nadšená, jako už mnohokrát z dalších svíček. Vizuálně je překrásná. Její vůně je svěží, čistá a tichá jako zimní mrazivý vzduch s padajícím sněhem. Vločka uléhá na vločku a miliardy těchto droboučkých sněhových střípků tvoří nadýchanou sněhovou peřinu, která halí kraj do čistoty, klidu a tiché lásky.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 3.6.2022
Děkuji!
5
AV Avatar autora | 14.12.2021
Tato sviečka je kuzelna sama osebe. Už len rozbalovanie obalu, v ktorom bola zabalena bolo úžasné. A čo tá vôňa???? Neskutočné!! Iskričky úžasu a kúsok iného sveta som pocítila hned po nadýchnutí. čistá, iskrivá, svieža vôňa. Nádherná aj na ranný beh:-))človek je znova raz neskutočne vďačný za to, že ju objavill......
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 15.12.2021
Moc děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: