Kód: 1104

ZIMA - svíce

629 Kč
Vyprodáno

Odpočinek, příprava na nové období, sebereflexe, práce s nitrem.

LIMITOVANÁ EDICE.

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Zima začíná pár dní po zimním slunovratu. Zimní slunovrat je velký přelom v celém cyklu. Noc před slunovratem mají temné síly tu největší moc. Pro nás je tento čas symbolem ochrany sebe i domu. Venku zapalujeme ohně. Právě do ohně vloží svoji sílu poslední paprsek starého Slunce a oheň jej v sobě udržuje po celou noc. Další den se Slunce opět zrodí a bude sílit po následujících 12 dnů. Světlo opět našlo cestu na náš svět a temnota byla zažehnána.

Celá příroda bude nyní odpočívat až února, kdy hluboko v zemi započnou procesy vzniku nového života.

Do období zimy spadá svátek Imbolc - Hromnice (1.2.). V tomto období, které je považováno na poslední čas zimy, je nutné odstranit vánoční výzdobu kromě některých výjimek. 

Svíce nese jemné pikantní aroma jiskřivé zimy, kdy je příroda kompletně pokryta bílým sněhem a ranní Slunce se snaží proniknout svými paprsky skrze něžnou mlhu.

Vůně je směsí lehoučkých citrusů v kombinaci s muškátovým oříškem, pepřem s kapkou hřejivého pačuli, santalového dřeva, mechu a tonka bobů.

Je doplněna sušeným červeným santalovým dřevem a surovým křišťálem. Křišťál patří mezi nejúčinnější kameny. Odblokovává, pohlcuje, zesiluje nebo uvolňuje energie tak, aby bylo výsledné působení v dokonalé harmonii. Napomáhá soustředění, čistí mysl, podporuje duchovní růst a odklání veškeré rušivé vlivy. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.