Kód: 1104

MRAZIVÉ RÁNO - svíce

429 Kč
Vyprodáno

Odpočinek, příprava na nové období, sebereflexe, práce s nitrem. Období Zimy.

LIMITOVANÁ EDICE.

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Svíce inspirovaná starým obdobím Zimy.

Zima začíná pár dní po zimním slunovratu. Zimní slunovrat je velký přelom v celém cyklu. Noc před slunovratem mají temné síly tu největší moc. Pro nás je tento čas symbolem ochrany sebe i domu. Venku zapalujeme ohně. Právě do ohně vloží svoji sílu poslední paprsek starého Slunce a oheň jej v sobě udržuje po celou noc. Další den se Slunce opět zrodí a bude sílit po následujících 12 dnů. Světlo opět našlo cestu na náš svět a temnota byla zažehnána.

Celá příroda bude nyní odpočívat až února, kdy hluboko v zemi započnou procesy vzniku nového života.

Do období zimy spadá svátek Imbolc - Hromnice (1.2.). V tomto období, které je považováno na poslední čas zimy, je nutné odstranit vánoční výzdobu kromě některých výjimek. 

*

Svíce nese jemné pikantní aroma jiskřivé zimy, kdy je příroda kompletně pokryta bílým sněhem a ranní Slunce se snaží proniknout svými paprsky skrze něžnou mlhu.

Vůně je směsí lehoučkých citrusů v kombinaci s muškátovým oříškem, pepřem s kapkou hřejivého pačuli, santalového dřeva, mechu a tonka bobů.

Je doplněna sušenými bylinami a surovým křišťálem

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu 250 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 30.4.2022
Svíčka je úžasná a naprosto dokonalá. Jsem z ní nadšená, jako už mnohokrát z dalších svíček. Vizuálně je překrásná. Její vůně je svěží, čistá a tichá jako zimní mrazivý vzduch s padajícím sněhem. Vločka uléhá na vločku a miliardy těchto droboučkých sněhových střípků tvoří nadýchanou sněhovou peřinu, která halí kraj do čistoty, klidu a tiché lásky.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 3.6.2022
Děkuji!
5
AV Avatar autora | 14.12.2021
Tato sviečka je kuzelna sama osebe. Už len rozbalovanie obalu, v ktorom bola zabalena bolo úžasné. A čo tá vôňa???? Neskutočné!! Iskričky úžasu a kúsok iného sveta som pocítila hned po nadýchnutí. čistá, iskrivá, svieža vôňa. Nádherná aj na ranný beh:-))človek je znova raz neskutočne vďačný za to, že ju objavill......
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 15.12.2021
Moc děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: