Kód: 420

YULE - svíce

399 Kč
Vyprodáno

Slunce, život, nová energie. 

Zimní slunovrat, počátek zimy.

LIMITOVANÁ EDICE 

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Yule je svátkem zimního slunovratu kolem 21. prosince. I když touto dobou probíhá čas temnoty a zimy, jde zároveň i o kouzla a zázraky, které nám toto období přináší. Slunce se začne pomalinku navracet zpátky, jeho jas bude zlehka sílit a přinášet více a více světla.

Období svátku Yule se tradičně slaví jako 12 nocí a toto období začíná na tzv. Matčinu noc - předvečer zimního slunovratu. Slunce se zrodí z tmavého lůna Matky. Světlo se vrací a s ním i nové začátky, nový čas.

Slunovratem počíná období znovuzrození a transformace. Může to být i čas vašeho osobního nového začátku. 

Jedle je jedním z několika stromů, které symbolizují nesmrtelnost. Působí také pro prosperitu, ochranu a podpoření spirituálních schopností. Byla a je používána jako stromek, který nosíme domů o zimním slunovratu (Vánocích) jako symbol nekonečné spirály energie, koloběhu života a znovuzrození.

Podle novějších tradic je spojena s kouzelným dítětem, synem Bohyně v podobě Slunce. Po jeho zrození začíná opět Slunce nabývat na síle. Jedle jako strom podle pověstí chrání duši umírajícího Boha až do doby jeho znovuzrození - právě na svátek zimního slunovratu. Sama o sobě je však zasvěcena Bohyni - jako matce či patronce porodu pro požehnání a obnovu.

Smrk pak nese energii uzdravení, očištění, ochrany  a nové spirituální energie.

Pryskyřice kadidlovníku je vysoce ochranným a očistným prvkem. Čistí veškeré negativní energie, pročišťuje auru a přináší vysoké pozitivní vibrace. Jalovec je známý také pro svou schopnost zahánět negativitu a nežádoucí "temnotu". Přináší do našeho života světlo a radost, umí vyléčit i hluboké rány. Je spojen s dobou znovuzrození a začátků nového života.

Měsíček je bylinou Slunce, nese v sobě zářivé a teplé světlo. Je významnou rostlinou právě pro období slunovratů a rovnodenností.

Každá svíce je ozdobena kusem slunečního kamene. Sluneční kámen je silně nabitý sluneční energií. Chrání celý domov a rodinu, dodává množství dobré energie. Zároveň nás učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Přináší pozitivní myšlení a pomáhá tedy proti depresím, stavům úzkosti, při vyčerpání a opuštěnosti. Významně čistí čakry a pomáhá tělu bojovat s nemocemi všeho druhu. 

 *

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.