Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 339/250

SAMHAIN - svíce

Čarodějnictví, magie, koloběh života, spiritualita. 

Dušičky - 3. sklizeň, svátek zemřelých, čas hlubokého podzimu. 

Limitovaná edice.

Zvolte variantu

Velikost: 250 ml
Vyprodáno | 339/250
429 Kč
Velikost: 500 ml
Vyprodáno | 339/500
699 Kč

Samhain je spojením svátku zesnulých a poslední sklizně. Zároveň označuje polovinu cesty mezi podzimní rovnodenností a zimním slunovratem. Opona mezi světy je v tuto dobu nejtenčí a vzájemně se vše prolíná. S úctou vzpomínáme na své předky a zapalujeme pro ně svíce.

Tradičně se tento svátek slaví večer 31. října. Je časem změny a sebereflexe, odpuštění a poděkování. 

Připravujeme se na tmavé období bez slunečného svitu, odpočíváme a zaměřujeme se na naše nitro. 

I my sami v sobě uzavíráme jeden cyklus, zhodnotíme, co se nám povedlo a co ne. Na pár týdnů se ponoříme společně s celou přírodou do ticha a temnoty, odpočíváme a připravujeme se na další období.

Jak se dny zkracují a tmy přibývá, ztenčuje se i závoj mezi naším, fyzickým, světem a světem duchovním. Vzpomínáme na své předky, prosíme je o pomoc a vedení.

Samhain má všude mnoho jmen - Halloween, Noc všech Svatých, Festival mrtvých, apod. U nás jej slavíme jako Dušičky.

Svíčka nese aroma pelyňku, pačuli, santalového dřeva, pižma a vanilky. Pomáhá nám obnovit svoji vnitřní sílu  a sebedůvěru. ozdobena je pelyňkem, jeřabinou a květy čeného bezu a divizny.

Pelyněk je bylinou jasnozřivosti, je tedy vhodný při věštění a spirituální práci. Plody jeřábu jsou od hluboké minulosti spojeny s čarodějnictvím a magií. Na jejich plodech je znamení pentagramu, symbolu ochrany. Jeřabina je významnou bylinou Samhainu, neboť nás spojuje s duchy a elementály. Odhání nežádoucí bytosti i negativní energii. Spojuje nás s moudrostí předků. Černý bez a květy divizny nás propojují s duchovním světem.

Každá svíce je ozdobena pavoučím obsidiánem. Jde o velmi silný ochranný kámen, který je schopen svého nositele bránit před veškerou negativitou. Dovede nás ale také zavést do hloubky naší duše a je tak vhodný i pro stínovou práci. 

 

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem 250 ml/500 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Fotografoie jsou pouze ilustrační!

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 4.11.2021
Naprosto ukouzlující vůně.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 4.11.2021
Moc Vám děkuji!
5
LM Avatar autora | 30.10.2021
Dokonalá, mám z nej veľkú radosť.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.10.2021
Moc děkuji!
5
L Avatar autora | 29.10.2021
Naprosto úžasná ❤️
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.10.2021
Děkuji!!
5
KV Avatar autora | 18.10.2019
Moc krásně voní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: