Kód: 561

OSTARA - svíce

399 Kč
Vyprodáno

Jaro, obnova, znovuzrození, očista, plodnost. 

LIMITOVANÁ EDICE. 

 

 

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Ostara je starým svátkem oslavující jarní rovnodennost 21. března. Příroda se probouzí po zimě, první rostlinky nesměle vystrkují své mladé výhonky. 

Je časem, kdy se život probouzí, slavností nového začátku, znovuzrození, nové a mladé energie, rovnováhy a růstu.

Svíce pomůže odstranit zimní stagnaci, pošle první známky jara v podobě vonících květin, ale nabídne i hřejivou náruč v období chladných dnů doznívající zimy. 

Jemné aroma lehkého jasmínu, tymiánu a cedrového dřeva s kapkou pačuli a dubového mechu přináší příjemnou a tolik očekávanou energii právě se probouzející země.

Máta přináší schopnost regenerace, obnovuje síly po dlouhé a tmavé zimě. Je také symbolem štěstí a prosperity. Sedmikráska je poslem jara, symbolem světla a je zasvěcena Slunci. Symbolizuje i nevinnost a čistotu. Podběl také patří mezi byliny jarní rovnodennosti, podbělové víno bylo dříve součástí rituálů. Prvosenka je bylinou počínajícího jara, příslibem nového růstu a hojnosti.

Každá svíce je ozdobena krystalem žlutého kalcitu. Kalcit přináší energii a motivaci, podporuje duševní pohodu a uklidňuje mysl. Je nositelem naděje, moudrosti a rovnováhy.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.