Kód: 684/250

MABON - svíce

Hojnost, zklidnění, úroda, poděkování. Podzimní rovnodennost - 2. sklizeň.

LIMITOVANÁ EDICE.

 

Zvolte variantu

Velikost: 250 ml
Vyprodáno | 684/250
429 Kč
Velikost: 500 ml
Vyprodáno | 684/500
699 Kč

Mabon je druhým svátkem úrody.Tímto časem začíná podzim jako vstupní brána k období zimy. Začíná fáze slabého Slunce, svět umírá a upadá do temnoty. Příroda se připravuje na hluboký spánek.

Žehnáme celé přírodě, děkujeme za úrodu a hojnost.

Je dobou přípravy na odpočinek a zároveň i dobou oslav - po celoroční práci konečně sklízíme úrodu. Je také dobou, kdy se vnitřně srovnáváme a připravujeme na chladné a tmavé období. Regenerujeme, odpočíváme a věnujeme se hlavně sami sobě - svému vnitřnímu světu a své duši.

Určitě jsme si vědomi myšlenek a věcí, které nás trápí, potlačených emocí. Důležité je odstranit všechno to, co nám překáží a porušuje naši celkovou rovnováhu.

Svíce nese příjemné aroma zralých jablek společně s kousky skořice a dalším kořením. Jablka jsou symbolem spojeným s Bohyní. Rozpůlený plod v sobě nese symbol pentagramu. Sklízíme je v čase síly a plodnosti, ale jablka jako taková mají svou roli nejen o svátku podzimní rovnodennosti, nýbrž v celém podzimním čase přes Samhain až ke svátku Yule, kdy jabloň symbolizuje otočení kola ke světlé části roku.

To vše je propojeno s působením badyánu, který patří mezi byliny "probuzení". Aktivuje mysl, pomáhá nám vidět za oponu tohoto světa. Má také funkci ochrannou a posiluje naše spojení se spirituálním světem. Plody hlohu jsou propojeny s Bohyní, síla tohoto keře je ohromující, s jeho pomocí lze navázat kontakt s bytostmi mimo náš svět. Byliny doplňuje ještě pomerančová kůra.

Každá svíce je doplněna krásným kouskem TYGŘÍHO OKA. Toto oko oživuje tělo, mysl i ducha. Posiluje sebedůvěru i koncentraci. Je nositelem velké síly a energie, kombinuje v sobě sílu Slunce i Země. přináší také štěstí a bohatství. Souvisí s kořenovou čakrou, čakrou sakrální i čakrou solar plexu.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem 250 ml /500 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
DB Avatar autora | 26.9.2021
Úžasná vôňa, nádherná práca, vidno, že vyrobené so srdcom ...
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.9.2021
Moc děkuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: