Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 669/250

LAMMAS - svíce

Léto, Slunce, hojnost, štěstí, zdraví. Dožínky, první sklizeň.

LIMITOVANÁ EDICE. 

 

Zvolte variantu

Velikost: 250 ml
Vyprodáno | 669/250
429 Kč
Velikost: 500 ml
Skladem (5 ks) | 669/500
699 Kč

Lammas nebo také Lughnasadh označuje začátek sezóny sklizně obvykle konané v předvečer 31. července - 1. srpna.

Svátek Lammas označuje polovinu léta - mezi letním slunovratem v červnu a podzimní rovnodenností v září.

Jeho symbolem je sklizeň obilí a prvních plodů, které nás pak sytí po celé zimní období. 

Svíčka je vytvořena tak, aby přivítala hojnost a prosperitu ve vašem životě, zahřála naše tělo i duši paprsky Slunce a přinesla štěstí a radost do všedních dnů.

Aroma je plné horkých letních dnů s tóny medu a silných tabákových listů. Plná vůně je zjemněna citrusy, santalovým dřevem a tonka fazolemi. Bazalka je zvyšuje odvahu, je také rostlinou nesmrtelnosti. Symbolizuje Slunce, které se, ač stále hřeje, blíží ke svému útlumu, který přijde s podzimní rovnodenností. Pryskyřice kadidlovníku silně očišťuje a napomáhá duchovnímu růstu. Zároveň také přináší velké množství energie. Pelyněk pak uklidňuje roztěkanou mysl, uvádí tělo i mysl do rovnováhy a zlepšuje psychické schopnosti. 

Každá svíce je doplněna kouskem sardonyxu. Sardonyx zvyšuje životní sílu a elán. Přitahuje přátele a přízeň osudu, posiluje vůli, zlepšuje vnímavost a koncentraci. Do partnerských vztahů přináší trvalé štěstí a stabilitu.

*

 Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml/500 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

   

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MK Avatar autora | 1.8.2021
Právě ji máme zapálenou ale voní nám v obýváku už přes týden (už jsem psala). Nádherná vůně tepla a radosti.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.8.2021
Moc díky! :-)
5
MK Avatar autora | 23.7.2021
Dobrý den, svíčka nádherně voní, provoní celý obývák a je moc krásná, přesně jako na fotce, je z ní cítit teplo a léto. Děkuji za ni.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 23.7.2021
Moc Vám děkuji!
5
JH Avatar autora | 1.8.2019
Svíčka je dokonalá. Vypadá nádherně, je to kvalitní a precizní práce. Úžasně voní a to jak před zapálením, tak i hořící. Vůně je dokonale harmonická a naprosto vystihuje období léta a darů Matky Země. Děkuji za takové výrobky!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.8.2019
Moc děkuji za krásné hodnocení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: