Kód: 1175

JARO - svíce

499 Kč 629 Kč Sleva 21 %
Skladem (2 ks)

Radost, růst, oslava, štěstí.

LIMITOVANÁ EDICE.

Jaro je časem obnovy, návratu Slunce v plném slova smyslu a nového poznání. Probouzí se v nás vnitřní touha a radost.  Je to právě doba jara, která probouzí ve stromech a rostlinách jejich duše, které dlí v zimním spánku. 

Duchům zahrady můžete věnovat jedno krásné jablko.

Později, koncem dubna, se setkáváme u velkých ohňů. Vše negativní je již zažehnáno a právě v tuto dobu dosahují sexuální síly celé přírody svého vrcholu. 

Aroma jemných, ale pikantních květů hyacintu a pelargonie se mísí s růžovým pepřem, bergamotem a bílým čajem. To vše je propojeno s dotekem pačuli a ambry.

Je doplněna sušeným květem podbělu a a šedým achátem. Tento typ achátu přináší ohnivou, ale klidnou energii, uvádí do rovnováhy tělo, duši i mysl a zmírňuje stres se všemi jeho následky. Je také kamenem ochrany, dodává odvahu, podporuje upřímnost a vyvažuje nastalou nerovnováhu. Kámen je vnořen do nitra svíčky, odkryje se postupně během jejího vypálení.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem o objemu 300 ml

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.