Milí zákazníci, z důvodu neustálého zdražování komponentů a energií jsem nucena přistoupit ke zdražení i já. Od 1.února tak dojde k navýšení cen u produktů.
Kód: 492/250

IMBOLC - svíce

Konec zimy, očista, obnova, znovuzrození. 

Hromnice, přelom zimy a jara.

LIMITOVANÁ EDICE. 

Zvolte variantu

Velikost: 250 ml
Vyprodáno | 492/250
429 Kč
Velikost: 500 ml
Vyprodáno | 492/500
699 Kč

Imbolc nebo-li Hromnice oslavují druhou polovinu zimy a s ní spojené první počátky jara. I když je země ještě studená a zmrzlá, pod vrstvou hlíny se už připravují mladé výhonky k životu.

Tento svátek ctí nový život, počátek procesu obnovy a také oheň jako symbol Slunce. 

*

Aroma svíčky je jemně bylinné s vrchními tóny pikantní limetky, bazalky a jablek. Je lehce propojeno s lehkým aroma lilie a jasmínu s kapičkou skořice a vzácnými dřevy. 

Levandule přináší harmonii do života i domácnosti. Je spojena s živlem Vzduchu, který přináší obnovu a radost. Bříza je stromem bohyně Brigid, je spojena s novými začátky, koncem zimy i očisty před příchodem tepla. Zbavuje nás všeho, co patří do minulosti. Také vrba je spojena s bohyní plodnosti. Nese téma znovuzrození a je propojena s jemnými rytmy přírody. Vřes posiluje intuici, čistí auru a pomáhá nám najít si své vlastní místo na světě.

 Každá svíce je ozdobena kouskem fluoritu. Fluorit má velmi silnou ochrannou moc, posiluje naše myšlenky a pomáhá dovést je ke správným koncům. Uvádí do souladu tělo, mysl i duši. Zvyšuje koncentraci a sebedůvěru. Zahání negativní energii a čistí všechno okolo sebe včetně nás samotných.

Využít svíci můžete celé období až do svátku jarní rovnodennosti.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem 250 ml/500 ml 

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
ZB Avatar autora | 29.1.2023
Svíčka nejen. Níže nádherně vypadá ale i božsky voní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: