Kód: 492/250

IMBOLC - svíce

Konec zimy, očista, obnova, znovuzrození. 

Hromnice, přelom zimy a jara.

LIMITOVANÁ EDICE. 

Zvolte variantu

Velikost: 250 ml
Vyprodáno | 492/250
429 Kč
Velikost: 500 ml
Vyprodáno | 492/500
699 Kč

Imbolc nebo-li Hromnice oslavují druhou polovinu zimy a s ní spojené první počátky jara. I když je země ještě studená a zmrzlá, pod vrstvou hlíny se už připravují mladé výhonky k životu.

Tento svátek ctí nový život, počátek procesu obnovy a také oheň jako symbol Slunce. Je těsně spojen s bohyní Brigid, která je bohyní plodnosti a žehná domácnostem a rodinám.

*

Aroma svíčky je jemně bylinné s vrchními tóny pikantní limetky, bazalky a jablek. Je lehce propojeno s lehkým aroma lilia jasmínu s kapičkou skořice a vzácnými dřevy. 

Levandule přináší harmonii do života i domácnosti. Je spojena s živlem Vzduchu, který přináší obnovu a radost. Bříza je stromem bohyně Brigid, je spojena s novými začátky, koncem zimy i očisty před příchodem tepla. Zbavuje nás všeho, co patří do minulosti. Také vrba je spojena s bohyní plodnosti. Nese téma znovuzrození a je propojena s jemnými rytmy přírody.Vřes posiluje intuici, čistí auru a pomáhá nám najít si své vlastní místo na světě.

 Každá svíce je ozdobena krystalem fluoritu. Fluorit má velmi silnou ochrannou moc, posiluje naše myšlenky a pomáhá dovést je ke správným koncům. Uvádí do souladu tělo, mysl i duši. Zvyšuje koncentraci a sebedůvěru. Zahání negativní energii a čistí všechno okolo sebe včetně nás samotných.

Využít svíci můžete celé období až do svátku jarní rovnodennosti.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem 180 ml (1 knot)/400 ml (3 knoty)

 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: