Kód: 582

BELTANE - svíce

399 Kč
Vyprodáno

Valpuržina noc, Filipojakubská noc, 1. máj, jaro.

LIMITOVANÁ EDICE. 

 

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

 Beltane je svátkem lásky, života, plodnosti i sexu.

Slaví se v noci z 30. dubna na 1. května a po celý první květnový den. Velmi významným prvkem v této době je oheň, který drží vlastnosti Slunce, přináší světlo, teplo a možnost nového života. Očišťuje, omlazuje a přináší krásu a růst. 

Svátek Beltane je nositelem požehnání, je dobou radosti, veselí a volnosti.

Vůně tohoto období je jemná, květinová, posiluje energetické pole, chrání před negativitou a inspiruje nás k novým počátkům a radosti.

Je způsobem, kterak se napojit na duchy přírody a zaměřit naši mysl cestou plodnosti nebo prosperity.

Vůně tohoto období je jemná, květinová, posiluje nás a přináší první doteky teplého léta.

Aroma je jemně květinové složené z bergamotu, pivoňky a koriandru s dotekem lilie, jasmínu a růže s kapkou vanilky. Svíce je ozdobena květy růže, které přinášejí lásku, krásu a mládí. Květy hlohu jsou také pevně propojeny se svátkem Beltane. Hloh má pověst jako strom, který propojuje jiné světy. Tradicí bylo, že do domu se mohl přinášet jen a pouze kolem svátku Beltane. Květy hlohu podporují sexualitu, dle některých tradic jsou svázány s Bohyní. Bez černý je také keřem, který v sobě nosí velké tajemství. Jeho květy podporují komunikaci s jinými bytostmi. Sedmikrásky pak symbolizují čistotu, nevinnost a také Slunce.  

Každá svíce je ozdobena krystalem smaragdu. Smaragd je kamenem, který přitahuje lásku, štěstí, upevňuje partnerské vztahy a uklidňuje city. Zajišťuje rovnováhu těla, duše i mysli, spojuje nás s přírodou a pracuje s vědomou i podvědomou myslí. Také je silně ochranným kamenem a působí na srdeční čakru, kterou otevírá.

Využít svíci můžete celé období až do svátku letního slunovratu.

*

Ručně vyrobená magická svíčka: 250 ml 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.