Kód: 375

YULE

329 Kč
Vyprodáno

Zimní slunovrat, Vánoce, období zimy.

Limitovaná edice.

 

 

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Yule je svátkem zimního slunovratu kolem 21. prosince. I když touto dobou probíhá čas temnoty a zimy, jde zároveň i o kouzla a zázraky, které nám toto období přináší. Slunce se začne pomalinku navracet zpátky, jeho jas bude zlehka sílit a přinášet více a více světla.

Období svátku Yule se tradičně slaví jako 12 nocí a toto období začíná na tzv. Matčinu noc - předvečer zimního slunovratu. Slunce se zrodí z tmavého lůna Matky. Světlo se vrací a s ním i nové začátky, nový čas.

Slunovratem počíná období znovuzrození a transformace. Může to být i čas vašeho osobního nového začátku. 

Namíchaná směs nás zahřeje a pomůže nám přenést se přes studenou a tmavou zimu. 

Pomeranč je spojen se Sluncem a sluneční energií. S jedlí je spojen pohanský mýtus, kdy se nový Bůh rodí právě pod jedlí v čase zimního slunovratu. Jedle je tak stromem, který v sobě chrání umírajícího Boha až do jeho znovuzrození. Jedle samotná pak byla některých tradic zasvěcena Bohyni. Olej očišťuje energii na všech úrovních a přináší radost a štěstí. Kasie přináší mládí a rovnováhu emocí. Rozmarýn je bylinou vysoce ochrannou, čistí a posiluje nejen prostor okolo nás, ale také naši auru. Hřebíček doplňuje harmonii olejů pro osobní ochranu i lásku.

Každá 10 ml lahvička je doplněna drobným kouskem CITRÍNU. Citrín je velmi mocný kámen podporující klid, pohodu, laskavost a rodinu. Ovládá emoce, uvolňuje myšlení, očišťuje a dodává odvahu. Je kamenem Slunce, které se k nám se svátkem Yule navrací. Je spojen s čakrou solar plexu.

Jde o pečlivě vyváženou, ručně vyrobenou, směs bio jojobového nebo mandlového oleje a 100% esenciálních olejů. Olej neobsahuje chemikálie a syntetické oleje, nebyl testován na zvířatech. Není určen k přímé spotřebě. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty.Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Olej vydrží minimálně 2 roky.

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.