Kód: 378

IMBOLC

329 Kč
Vyprodáno

Hromnice, přelom zimy a jara.

Limitovaná edice.

 

 

Kategorie: Sabaty a sezonní limitky
Položka byla vyprodána…

Imbolc nebo-li Hromnice oslavují končící zimu a první počátky jara. I když je země ještě studená a zmrzlá, pod vrstvou hlíny se už připravují mladé výhonky k životu.

Tento svátek ctí nový život, počátek procesu obnovy a také oheň jako symbol Slunce. Je těsně spojen s bohyní Brigid, která je bohyní plodnosti a žehná domácnostem a rodinám.

Namíchaná směs nám pomůže povstat ze zimy a temnoty do života. Má měkkou a teplou energii, která vítá první počátky jara, ale zároveň s sebou nese ještě pocit jiskřivé zimy.

Levandulí se tradičně vítal nový život - novorozeně na svět. Sama bylinka přináší klid a pohodu, rozjasňuje mysl po temné zimě a pomáhá nastolit mír. Rozmarýnou se také žehnalo novému životu, je bylinou štěstí a velmi silně čistí prostředí i auru. Má vysoce ochrannou moc. Myrha zvyšuje naše osobní vibrace a společně s bazalkou zastupuje nekonečný koloběh života a smrti a následného znovuzrození. Sama bazalka ještě dodává odvahu čelit všem překážkám. Skořice umocňuje magické vibrace, přináší s sebou pokojnou energii a jemně povolává do našich životů sluneční energii.

 Každá 10 ml lahvička je doplněna drobným kouskem AMETYSTU. Kámen s nejmocnějším účinkem na životní sílu nositele. Je zároveň i univerzálním "lékem". Posiluje vůli, podporuje intuici, uklidňuje, chrání, odráží negativní energie.

Jde o pečlivě vyváženou, ručně vyrobenou, směs jojobového oleje a 100% esenciálních olejů. Olej neobsahuje chemikálie a syntetické oleje, nebyl testován na zvířatech. Není určen k přímé spotřebě. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty.

Objem 10 ml. 

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.