YULE - svíce

 
 

Slunce, život, nová energie. 

Zimní slunovrat, počátek zimy.

LIMITOVANÁ EDICE 

Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
Kód produktu 420
Kategorie Sabaty
Položka byla vyprodána...
 

Yule je svátkem zimního slunovratu kolem 21. prosince. I když touto dobou probíhá čas temnoty a zimy, jde zároveň i o kouzla a zázraky, které nám toto období přináší. Slunce se začne pomalinku navracet zpátky, jeho jas bude zlehka sílit a přinášet více a více světla.

Období svátku Yule se tradičně slaví jako 12 nocí a toto období začíná na tzv. Matčinu noc - předvečer zimního slunovratu. Slunce se zrodí z tmavého lůna Matky. Světlo se vrací a s ním i nové začátky, nový čas.

Slunovratem počíná období znovuzrození a transformace. Může to být i čas vašeho osobního nového začátku. 

Jedle je jedním z několika stromů, které symbolizují nesmrtelnost. Působí také pro prosperitu, ochranu a podpoření spirituálních schopností. Byla a je používána jako stromek, který nosíme domů o zimním slunovratu (Vánocích) jako symbol nekonečné spirály energie, koloběhu života a znovuzrození.

Podle novějších tradic je spojena s kouzelným dítětem, synem Bohyně v podobě Slunce. Po jeho zrození začíná opět Slunce nabývat na síle. Jedle jako strom podle pověstí chrání duši umírajícího Boha až do doby jeho znovuzrození - právě na svátek zimního slunovratu. Sama o sobě je však zasvěcena Bohyni - jako matce či patronce porodu pro požehnání a obnovu.

Smrk pak nese energii uzdravení, očištění, ochrany  a nové spirituální energie.

Pryskyřice kadidlovníku je vysoce ochranným a očistným prvkem. Čistí veškeré negativní energie, pročišťuje auru a přináší vysoké pozitivní vibrace. Jalovec je známý také pro svou schopnost zahánět negativitu a nežádoucí "temnotu". Přináší do našeho života světlo a radost, umí vyléčit i hluboké rány. Je spojen s dobou znovuzrození a začátků nového života.

Měsíček je bylinou Slunce, nese v sobě zářivé a teplé světlo. Je významnou rostlinou právě pro období slunovratů a rovnodenností.

Každá svíce je ozdobena kusem slunečního kamene. Sluneční kámen je silně nabitý sluneční energií. Chrání celý domov a rodinu, dodává množství dobré energie. Zároveň nás učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Přináší pozitivní myšlení a pomáhá tedy proti depresím, stavům úzkosti, při vyčerpání a opuštěnosti. Významně čistí čakry a pomáhá tělu bojovat s nemocemi všeho druhu. 

 

TIP: Každý krystal lehce očistíte od zbytků vosku mýdlem a teplou vodou.

Foto je vždy ilustrační! Svíce prochází postupnou změnou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE