Dušičky, svátek zemřelých, poslední sklizeň, období podzimu.

Limitovaná edice.

 

Dostupnost Vyprodáno
329 Kč
Kód produktu 369
Kategorie Sabaty
Položka byla vyprodána...
 

Samhain je spojením svátku zesnulých a poslední sklizně. Zároveň označuje polovinu cesty mezi podzimní rovnodenností a zimním slunovratem. Opona mezi světy je v tuto dobu nejtenčí a vzájemně se vše prolíná. S úctou vzpomínáme na své předky a zapalujeme pro ně svíce.

Tradičně se tento svátek slaví večer 31. října. Je časem změny a sebereflexe, odpuštění a poděkování. 

Připravujeme se na tmavé období bez slunečného svitu, odpočíváme a zaměřujeme se na naše nitro.

Tento elixír nás jemně uzemní, zklidní a ochrání.

Šalvěj muškátová je posvátná bylina. Podporuje meditaci a vize, aktivuje čakru 3. oka a přináší klidnou energii Měsíce. Kadidlo zvyšuje vibrace, očišťuje a nese požehnání. Velmi dobře zahání negativitu všeho druhu a zlepšuje náladu. Pačuli uklidňuje a uzemňuje, hřebíček je bylinou vysoce ochrannou. Mandarinka doplňuje chybějící energii Slunce, přináší radost a potěšení.

Každá 10 ml lahvička je doplněna drobným kouskem OBSIDIÁNU. Jeho černá odrůda ochraňuje nositele, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Dokáže prolomit všechny blokády. Ale pozor - při dlouhodobém nošení dokáže podpořit naše vlastní nekalé jednání, ukázat nám bezmoc i strach, ale také rozpoutat síly, které je velmi těžké zvládnout. Nošen by měl být proto zejména s křišťálem. Je spojen s čakrou základní a čakrou třetího oka.

Objem 10 ml.

 Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

 NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE