OSTARA - svíce

 
Tip
 

Počátek jara, obnova, znovuzrození, očista, plodnost.

Jarní rovnodennost, počátek jara.

 LIMITOVANÁ EDICE. 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
Kód produktu 561
Kategorie Sabaty
Položka byla vyprodána...
 

 Ostara je starým svátkem oslavující jarní rovnodennost 21. března. Příroda se probouzí po zimě, první rostlinky nesměle vystrkují své mladé výhonky. 

Je časem, kdy se život probouzí, slavností nového začátku, znovuzrození, nové a mladé energie, rovnováhy a růstu.

Svíce pomůže odstranit zimní stagnaci, pošle první známky jara v podobě vonících květin, ale nabídne i hřejivou náruč v období chladných dnů doznívající zimy. 

Jemné aroma konvalinek nás přenese do lesů, kde se příroda právě probouzí. První jarní paprsky Slunce hladí stromy i rostliny a povzbuzují je k růstu.

Máta přináší schopnost regenerace, obnovuje síly po dlouhé a tmavé zimě. Je také symbolem štěstí a prosperity. Sedmikráska je poslem jara, symbolem světla a je zasvěcena Slunci. Symbolizuje i nevinnost a čistotu. Podběl také patří mezi byliny jarní rovnodennosti, podbělové víno bylo dříve součástí rituálů. Prvosenka je bylinou počínajícího jara, příslibem nového růstu a hojnosti.

Každá svíce je ozdobena krystalem žlutého avanturínu. Avanturín je kamenem prosperity a štěstí. Chrání domov i zahradu, přináší hojnost majetku. Zvyšuje vnímavost, rozhodnost a vytrvalost. Podporuje kreativitu. Udržuje rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Využít svíci můžete celé jarní období až do svátku Beltane - 1. máj.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE