MABON - svíce

 
 

Hojnost, zklidnění, úroda, poděkování. Podzimní rovnodennost - 2. sklizeň.

LIMITOVANÁ EDICE.

Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
Kód produktu 684
Kategorie Sabaty
Položka byla vyprodána...
 

Mabon je druhým svátkem úrody.Tímto časem začíná podzim jako vstupní brána k období zimy. Začíná fáze slabého Slunce, svět umírá a upadá do temnoty. Příroda se připravuje na hluboký spánek.

Žehnáme celé přírodě, děkujeme za úrodu a hojnost.

Je dobou přípravy na odpočinek a zároveň i dobou oslav - po celoroční práci konečně sklízíme úrodu. Je také dobou, kdy se vnitřně srovnáváme a připravujeme na chladné a tmavé období. Regenerujeme, odpočíváme a věnujeme se hlavně sami sobě - svému vnitřnímu světu a své duši.

Určitě jsme si vědomi myšlenek a věcí, které nás trápí, potlačených emocí. Důležité je odstranit všechno to, co nám překáží a porušuje naši celkovou rovnováhu.

Svíce nese příjemné aroma zralých jablek společně s kousky skořice a dalším kořením. Jablka jsou symbolem spojeným s Bohyní. Rozpůlený plod v sobě nese symbol pentagramu. Sklízíme je v čase síly a plodnosti, ale jablka jako taková mají svou roli nejen o svátku podzimní rovnodennosti, nýbrž v celém podzimním čase přes Samhain až ke svátku Yule, kdy jabloň symbolizuje otočení kola ke světlé části roku.

To vše je propojeno s působením badyánu, který patří mezi byliny "probuzení". Aktivuje mysl, pomáhá nám vidět za oponu tohoto světa. Má také funkci ochrannou a posiluje naše spojení se spirituálním světem. Plody hlohu jsou propojeny s Bohyní, síla tohoto keře je ohromující, s jeho pomocí lze navázat kontakt s bytostmi mimo náš svět. Byliny doplňuje ještě pomerančová kůra.

Každá svíce je doplněna krásným kouskem TYGŘÍHO OKA. Toto oko oživuje tělo, mysl i ducha. Posiluje sebedůvěru i koncentraci. Je nositelem velké síly a energie, kombinuje v sobě sílu Slunce i Země. přináší také štěstí a bohatství. Souvisí s kořenovou čakrou, čakrou sakrální i čakrou solar plexu.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE