Dožínky - 1. sklizeň, období léta.

Limitovaná edice.

Dostupnost Vyprodáno
329 Kč
Kód produktu 555
Kategorie Sabaty
Položka byla vyprodána...
 

 Lammas nebo Lughnasadh označuje začátek sezóny sklizně obvykle konané v předvečer 31. července - 1. srpna.


Tento magický olej je spojen s posledními silnými paprsky letního Slunce, které prochází skrz stromy a obilí na polích. Slouží jako připomínka vděčnosti, kterou bychom měli vzdávat přes celou sezonu sklizně za plody, které nás nasytí po celou zimu.

Vůně je hřejivá, objímající, ale i pikantní až jiskřivá. Vystihuje horkost pozdního léta společně s prvními náznaky podzimu.

Neroli je se svou citrusovou vůní spojen se Sluncem, odhání zlé síly a negativní energii, upokojuje duši. Pomeranč přináší radost, štěstí a hojnost v životě. Je také spojen s energií Slunce. Vanilka podporuje intuici, je spojena s pozitivní energií a od pradávna je spojena s bohatstvím a luxusem.Pár kapek kardamomu pomáhá zvýšit energetickou hladinu, zahřát a naladit mysl. Má také pověst afrodisiaka a je hojně využíván v sexuální magii.

V každé lahvičce jsou vloženy drobné úlomky karneolu. Karneol je kámen s vysokou energií, přináší klid a harmonii, radost a štěstí. Je spojen s energií Slunce, které přináší teplo, světlo a život. Je kamenem, který v sobě nosí cykličnost celého života i přírody. Je nositelem pozitivního vlivu na náš život, posiluje sebevědomí a chrání. Je propojen s kořenovou čakrou.

 

Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. 

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE