PŘEDZIMA - svíce

 
 
  • 1 z 2

Období druhé poloviny podzimu (11.11. - 25.12.)

Ztišení, vzpomínky, klid, odpočinek.

LIMITOVANÁ EDICE.

Dostupnost Vyprodáno
629 Kč
Kód produktu 1083
Kategorie Roční období a svátky
Položka byla vyprodána...
 

Předzima je prostě a jednoduše přechod mezi podzimem a zimou. Je to doba, kdy často prší, je mnoho bláta, ale zároveň se již objevují první mrazíky a první sníh. Začátek tohoto období s sebou přináší temnější polovinu roku - a zároveň i smrt a destrukci. Od začátku předzimy temnota stoupá až dosáhne svého vrcholu v čase zimního slunovratu. Jde o období hlubokého vnitřního klidu, uvědomění si, že všechno na světě je pomíjivé, ale také toho, že všechno končící přináší nový začátek.

Je časem, kdy nejlépe objevíme vztah k tomu, co bylo již dávno zapomenuto. Uzavíráme v sobě pomyslný rok, loučíme se vším, co se nám nepovedlo, co už nechceme, co nás brzdí i ohrožuje.

V tomto období o mnoho více vzpomínáme na své předky. S nimi přichází připomínka smrti, kdy si znovu přemýšlíme o tom, že smrt sama je nevyhnutelná a procházíme smířením. I přes to všechno ale hluboko uvnitř víme, že život je tu stále znovu a znovu. Smrt znamená konec i počátek.

Do období přelomu předzimy a zimy spadá také pohanský svátek zimního slunovratu - Yule (12 nocí od 21.12.).

Svíce nese jemné aroma podzimních dešťů a mlh, kdy procházíme ztichlými lesy a vnímáme jen kapky vody padající z uvadajících listů.

Jemně nasládlá, bylinná vůně listnatého lesa uprostřed podzimu. 

Je doplněna sušeným rozmarýnem a surovým křišťálem. Křišťál patří mezi nejúčinnější kameny. Odblokovává, pohlcuje, zesiluje nebo uvolňuje energie tak, aby bylo výsledné působení v dokonalé harmonii. Napomáhá soustředění, čistí mysl, podporuje duchovní růst a odklání veškeré rušivé vlivy. 

Celková váha je cca 700 gramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE