Magický olej - Stará cesta. Období 2. poloviny léta (15.8. až 21.9.).

Ostružiny, maliny, máta, levandule, pivoňka. Granát.

LIMITOVANÁ EDICE.

 

Dostupnost Vyprodáno
329 Kč
Kód produktu 1001
Kategorie Roční období a svátky
Položka byla vyprodána...
 

Polétí je stále časem horkého Slunce a radosti, ačkoli ve vzduchu je už cítit lehká únava. Síla Slunce začíná ubývat a příroda, byť to ještě není znatelné, ví, že nadchází čas odpočinku. Ani ptáci již nezpívají jako před pár týdny či měsíci, zvířat je vidět méně. Jasně zelená barva přírody přechází v tlumenější tóny.

Probíhá první sklizeň - na polích i zahradách. Vnímaví lidé mohou už v tuto dobu cítit jakousi nostalgii i smutek. Pokud patříte mezi ně, pak je to znamení toho, že vaše energie splynula s přírodou a Matkou Zemí. Jste svázáni v jedno a propojeni se vším živým.

Olej nese energii stále ještě horkého léta, které se pozvolně překlápí ve zlatavé babí léto s náznaky podzimu. Přináší sladkost plodů pocházejících z první sklizně i svěžest letních bylin. 

Spojuje nás s přírodou na vrcholu hojnosti a prosperity. Té samé prosperity, jejíž oheň musíme zažehnout s koncem léta i my - uvnitř sebe.  

Směs olejů s tóny ostružin, malin a máty v jojobovém oleji je doplněna sušenou levandulí, pivoňkou a kouskem granátu.

Lahvička objem: 10 ml

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE