POLÉTÍ - svíce

 
 
  • 1 z 3

Období druhé poloviny léta.

Léto, Slunce, energie, sklizeň.

LIMITOVANÁ EDICE.

Dostupnost Vyprodáno
629 Kč
Kód produktu 1013
Kategorie Roční období a svátky
Položka byla vyprodána...
 

Polétí je stále časem horkého Slunce a radosti, ačkoli ve vzduchu je už cítit lehká únava. Síla Slunce začíná ubývat a příroda, byť to ještě není znatelné, ví, že nadchází čas odpočinku. Ani ptáci již nezpívají jako před pár týdny či měsíci, zvířat je vidět méně. Jasně zelená barva přírody přechází v tlumenější tóny.

Probíhá první sklizeň - na polích i zahradách. Vnímaví lidé mohou už v tuto dobu cítit jakousi nostalgii i smutek. Pokud patříte mezi ně, pak je to znamení toho, že vaše energie splynula s přírodou a Matkou Zemí. Jste svázáni v jedno a propojeni se vším živým.

Svíce nese plné květinovo - ovocné aroma. Přináší vůni letních květin i ovoce, které je spojeno s první sklizní.

Je doplněna sušenými okvětními lístky růže a surovým křišťálem. Křišťál patří mezi nejúčinnější kameny. Odblokovává, pohlcuje, zesiluje nebo uvolňuje energie tak, aby bylo výsledné působení v dokonalé harmonii. Napomáhá soustředění, čistí mysl, podporuje duchovní růst a odklání veškeré rušivé vlivy. 

Hoří více jak 40 hodin.

Celková váha je cca 700 gramů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE